Начальник Хмельницького ДСНС тисне на співробітників, намагаючись відбілити свій імідж?

Начальник Головного управління Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Борис Болібрух тисне на співробітників відомства з вимогою складати листи з його позитивною характеристикою, оскільки існує велика кількість інформації стосовно його корупційних діянь.

Про це повідомляє Громадський люстраційний комітет.

У квітні 2015 року Громадський люстраційний комітет направив до Державної служби з надзвичайних ситуацій лист стосовно порушень, які вчинялись посадовцями відомства. Лист був складений на основі звернень, які надходили від громадян.

Серед посадовців, відносно яких була передана інформація до центрального відомства, були й дані щодо начальника Головного управління ДСНС у Хмельницькій області Бориса Болібруха. Зокрема, було зазначено, що Болібрух використовує службове становище для тиску на підприємства.

У середині квітня ми отримали відповідь від ДСНС, що інформація про правопорушення, наведені у листі, були передані до Генеральної прокуратури України.

А нещодавно до Громадського люстраційного комітету звернувся один із працівників, повідомивши, що Болібрух примушує особовий склад служби підписувати незрозумілі листи в яких йдеться про те, який він хороший та чесний керівник.

«Спочатку на нараді були роздані такі листи, а потім їх і по кабінетах розносили. Все це відбувалось з погрозами та майже у грубій формі», – зазначається в листі.

“Чи йдеться наразі мова про те, що Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження відносно порушень Болібрухом, й посадовець намагається створити для себе позитивний імідж, збираючи подібні листи?” – припускає Громадський люстраційний комітет.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Вор повинен сидіти в тюрмі. Болібруха ще в квітні звільнили з посади і вивели в розпорядження голови ДСНС, проте він і дальше продовжує використовувати службовий автомобіль Шкода Суперб оформляючи документи на виїзд на заступника Кривого.Продовжує давати незаконно вказівки працівникам ГУДСНС та працівникам області.

  2. Найбагатший керівник із керівників.Його треба гнати

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.