На Хмельниччині сільрада немає грошей на декомунізацію вулиці Леніна

Великоолександрівська сільська рада Віньковецького району немає грошей на декомунізацію вулиці Леніна.

Таку відповідь на інформаційний запит надав сільський голова В.Тихий.

“Перейменування  (вул.Леніна  с.Великий Олександрів) не проводилось через відсутність коштів на такі заходи (заміна технічних паспортів на будинки)”, – зазначив він.

Довідка НГП. 9 квітня 2015 року Верховна Рада ухвалила пакет антикомуністичних законів, які передбачають засудження комуністичного та нацистського тоталітарних режимів, а також заборонила їх пропаганду і символіку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Нащо цю дурницю писати? Сільський голова або тупий і тому не знає, що технічні паспорти на будинки міняти не треба, або замаскований большевик-комуніст, який навішав локшину на вуха журналістам НГП, не бажаючи позбавлятися від комуністичної топоніміки.

  2. Міністерство юстиції вносить зміни в реєстрі вулиць та надає витяг про перейменування, ця процедура проводиться безкоштовно!
    Старі документи та технічні паспорти на будинки і інші докум., на яких вказана вул.Леніна залишаються чинними та їх міняти не потрібно.
    У разі отримання нового витягу на право власності на житловий будинок (споруду) чи зем ділянку їм присвоюється нова адреса із зазначенням нової вулиці!!!
    Потрібно цій людині пояснити що тут не має проблем!! і всі це роблять!! І напевне це повинна робити влада районну яка сидить і ледацює ну як кругом у нас по Україні!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.