Справу по “Новоросії” відправили на доопрацювання прокурора

За клопотанням адвокатів обвинувачуваного Орєхова  справу по газеті Новоросія відправили на доопрацювання прокурора. Хмельницький міськрайонний суд прислухався до адвокатів і вирішив, що обвинувачений має право бути негайно та детально проінформованим про характер і причини обвинувачень проти нього. А оскільки звинувачення є некоректним, то у обвинувачуваних немає можливості ефективно захищатись від нього.

“Ми заперечуємо проти призначення справи до розгляду. Підставою є ухвала апеляційного суду. Вважаємо, що обвинувальний акт підлягає поверненню прокурору для дооформлення”, – зазначив адвокат Гординській.

На думку адвокатів, обвинувачення, яке надав прокурор ,є недостатньо чітким і “людина не знає від чого вона повинна захищатись”. Коли ці порушення будуть усунені, справа може знову розглядатись судом.

Тому суд вирішив за необхідне повернути обвинувальний акт прокурору, як такий, що не відповідає вимогам кримінально-процесуального кодексу України. Прокурор Романюк який раніше не чітко сформулював обвинувачення, запевнив громадськість, що усунення цих недоліків не займе багато часу і незабаром справа знов буде розглядатись.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.