Депутат Кам’янець-Подільської міськради без конкурентів виграв тендер на майже 12 мільйонів

Кам’янець-Подільський міський будинок культури добряче «потрусило» в 2013 році: зірвана зустріч з нардепами від ВО «Свободи» та пожежа в коридорі будівлі. І ось в 2015 році влада міста уклала тендер на капітальний ремонт МБК.

Відповідне повідомлення з’явилось на сайті «Вісника державних закупівель».

Право ремонтувати пам’ятку архітектури місцевого значення випало ППВКФ «Будмонтажсервіс», власником якого є депутат Кам’янець-Подільської міської ради Олександр Заєць. Щоправда, конкурентів у бізнесмена не було, адже визначали переможця тендеру із застосуванням переговорної процедури закупівлі.

В пояснювальній записці вказується, що переговорна процедура з одним учасником була оголошена «у зв’язку з тим, що було двічі відмінено процедуру відкритих торгів». Тобто, міська рада двічі оголошувала про проведення тендеру, однак ніхто не виявив бажання реставрувати будинок культури.

Департамент гуманітарної політики розраховував вартість робіт на суму 12 мільйонів 64 тисячі 292 гривні, однак «Будмонтажсервіс» погодився на 11 млн. 841 тис. 845 грн.

В коментарі НГП директор профільного департаменту Альона Кузема повідомила, що вони звернулись до Олександра Зайця, адже він вже мав досвід проведення ремонтних робіт 4 рівня складності. Також вона додала, що із запланованих майже 12 мільйонів з міського бюджету на капітальний ремонт виділено лише 515 тисяч гривень. Коли в бюджеті знайдеться решта коштів наразі не відомо.

«515 тисяч не вистачить навіть, щоб ліквідувати наслідки пожежі. Саме тому ми проситимемо депутатів довиділити гроші вже найближчим часом», – повідомила пані Кузема.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.