У Кам’янці-Подільському “тітушки” влаштували провокації – “Свобода”

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» заявляє, що у Кам’янець-Подільському влада влаштувала провокації на зустрічі народних депутатів від партії з виборцями.

Як передає прес-служба ВО «Свобода», на зустріч приїхали Ірина Фаріон, Ігор Сабій та Олександр Мирний.

У міський будинок культури, де відбувається захід, прийшли майже 500 жителів Кам’янець-Подільського. Перед початком заходу навколо входів до будинку культури зібралися близько 70 молодих чоловіків спортивної статури, які намагалися не допустити людей у середину зали. Проте всі охочі зустрітися з народними депутатами таки потрапили до приміщення завдяки зусиллям «свободівців».

Запрошені на зустріч нардепів. Фото О.Симчишина

Запрошені на зустріч нардепів. Фото О.Симчишина

"Тітушки". Фото О.Симчишина

“Тітушки”. Фото О.Симчишина

«Опісля того, як розпочалася зустріч, «тітушки» кинулися на прорив, виламали двері двох із трьох входів у будинок культури та намагалися потрапити в середину зали, де відбувається зустріч. Отримавши відсіч націоналістів, «тітушки» розпочали використовувати газові балончики. Проте потрапити до зали їм так і не вдалося – конфлікт вдалося локалізувати. Аби убезпечитися від подальших провокацій, народні депутати-«свободівці» Ігор Сабій, Олександр Мирний та частина присутніх на зустрічі людей вийшли із зали та проводять зустріч на вулиці», – повідомив «свободівець» Олександр Симчишин.

Він також додав, що на місці події перед початком конфлікту перебували міліціонери, однак вони не вжили жодних заходів, щоб припинити конфлікт. Тільки побачивши, що люди власними силами зупинили провокаторів, співробітники міліції почали діяти, аби припинити порушення, стверджує Симчишин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. обличчя позбавлені інтелекту. така вона партія регіонів, один на фото, той що зліва, на Ядуху похожий.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.