Шоста хвиля мобілізації на Хмельниччині виконана на 93%

17 серпня закінчується шоста черга мобілізації. Військовий комісар Хмельницької області Сергій Присяжнюк заявив “Незалежному громадському порталу”, що область виконала завдання на 93%, мобілізувавши 1700 осіб. За цим показником Хмельницька область посіла друге місце в Україні.

За словами воєнкома, на 100% виконали планові завдання місто Хмельницький та Хмельницький район, а також Віньковецький, Новоушицький, Волочиський, Шепетівсткий, Полонський Летичівський та Старосинявський райони.

Сергій Присяжнюк зазначив, що Дунаєвецький та Деражнанський райони не виконали поставлене завдання.

Також воєнком зазначив, що завдання по техніці область виконала на 100%. Загалом, Хмельниччина залучила 19 одиниць техніки, серед яких бензовози, ГАЗ-66 та УРАЛ-43-20. Ремонт зазначеної техніки проводився в районах області.

Фото news.bigmir.net

Фото news.bigmir.net

Загалом, на медичні комісії області було викликано 6576 осіб. З них визнано придатними до військової служби 1268, непридатними – 1461 особу. Також 1455 осіб було направлено на додаткове медичне обстеження, після проходження якого не прибули 98 осіб. Окрім того, за станом здоров’я було надано 468 відстрочок від мобілізації.

Всі мобілізовані будуть проходити підготовку в навчальних центрах, після чого відбуватиметься бойове злагодження. Лише після цієї підготовки, що триватиме 45 діб, буде відбуватись розподілення між військовими частинами та направлення в зону АТО.

Присяжнюк наголосив, що 123 офіцери шостої хвилі проходитимуть навчання та підвищуватимуть свою кваліфікацію на базі вищих військових навчальних закладів, зокрема на базі академії сухопутних військ у Львові.

Особи призвані в шосту хвилю, замінять тих, хто був призваний у третю.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.