Кам’янець-Подільський став ближче до будівництва насіннєвого заводу

У Кам’янці-Подільському 5 лютого під час аукціону було продано земельну ділянку несільськогосподарського призначення за адресою Черняхівського, 45″в”. Ділянку за 4 млн. 739 тис. 250 грн. придбало ТзОВ «КВС-Україна».

Київські інвестори планують побудувати сучасний насіннєвий завод, «що дасть змогу створити додаткові робочі місця, збільшити надходження в міський бюджет та загалом сприятиме розвитку економіки та забезпеченню соціальних благ громади міста».

За попередньою інформацією, вартість будівництва насіннєвого заводу складає близько 18 мільйонів євро. Ще 8 вересня 2014 року міський голова Михайло Сімашкевич підписав Протокол про наміри співпраці з київською компанією.

ТзОВ «КВС-Україна» зареєстровано на Печерську, престижному районі Києва. За інформацією Єдиного державного реєстру, підприємство займається вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур, оброблення насіння для відтворення.

Засновниками  вищевказаного товариства є «Євро-Гібрид Гезельшафт Фюр Гетрайдецюхтунг МБХ» та «КВС Заатфінанц ГМБХ». Обидні юридичні особи зареєстровані в місті Айнбек (Німеччина), вул. Грімзельштрассе, 31.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Фігня. Податки платитимуться за місцем реєстрації фірми, а не в бюджет Кам’янця. А зарплата вдвічі-втричі менша буде, ніж у киян.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.