Мобілізація на Хмельниччині наштовхнулась на хвороби та саботаж

У ході четвертої хвилі мобілізації 60% військовозобов’язаних Хмельницької області виявились хворими.

«З медкомісіями у нас катастрофа. До 60% людей виявляються хворими. Лікарі комісій не завжди можуть встановити хвора людина чи ні. Його відправляють на дообстеження в лікарню. 90% направлених до лікарень, не повертаються. Я звертався до облдержадміністрації і до голови департаменту охорони здоров’я з тим, що тут треба приймати якісь жорсткі міри. Не можу сказати, чи є тут симуляція. З цим розберуться відповідні структури», – розповів військовий комісар Хмельницької області Сергій Присяжнюк сьогодні на засіданні Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України.

За словами начальника військового шпиталю Олександра Забротського, досить багато хмельничан, мобілізовані у перших хвилях без медкомісій, мали проблеми зі здоров’ям. Траплялись навіть випадки тяжких захворювань. Важко хворих повернули додому, інших -лікували військові медики.

Військовий комісар також повідомив, що кількість добровольців у порівнянні з початком АТО значно зменшилась, а кількість тих, що ухиляються від мобілізації, зросла.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. А скільки тільки на цьому бабла заробили? Річний бюджет Хмельниччини. Нічого, тих хто відмазався і тут колька вхопить. Бог не фраєр, все бачить.
  Але влада має перевірити кожного “хворого”. Садити на 5 років до строгача.

 2. А цікаво, коли працівники військкомату самі відслужать в зоні АТО? А то виходить відправляюють усіх, крім тих, хто вчився воювати і керувати та й знає систему із середини. А ще цікаво скільки, як казав анонім, бабла заробив військкомат із визначенням повісток?

 3. Хворим нічого роботи у армії, маразм посилати людину із хворим серцем на фронт

  • А в кого воно болить, відмазуються.
   Позор боягузам. Слава героям.

  • Медогляд має бути обов`язковий і якісний. Потрібно рівнятись на цивілізований світ, а не на Рашку ( призвали олігофрена в Арменію на армійську базу і весь світ жахнувся від наслідків)

 4. Воєнком забув розказати, скільки депутатів, суддів, прокурорів, мільйонерів та інших мажорів мобілізували до війська.

 5. А ще, Сергію, забув розказати скільки синочків та родичів військоматівських мобілізовано. А ще скільки коштує зібрати мобілізованого до війська

 6. В Англии служить в войсках – это честь. Принцы крови служат обязательно, без взвода охраны, в горячих точках. Они элита. У нас богатой и знатной элиты нет, есть только денежные толстозадые, пардон, мешки. Элита наша сейчас только рождается в настоящем общественном движении (т.е. без меркантильных интересов) и в окопах на востоке Украины, защищая Родину.

 7. А чому ми хвилюємося. В нас є кого відправляти. Хлопці ще з літа готуються. А ми робимо проблему.
  Ще й прочитайте, який заголовок у статті…
  http://ngp-ua.info/2014/08/15732
  так, що з Хмельниччини є представники…

  • ахахаха ))))))
   та це ж батальон “Квас”!!!
   до речі, гарна ідея їх відправити – депутатів і без них вистачить, а в Лескова ще й досвід є ))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.