Лабазюк, Бондар і Герега можуть поплатитися депутатством за “диктаторські закони”

Народні депутати від Хмельниччини Віктор Бондар (група “Економічний розвиток”), Олександр Герега (позафракційний) і Сергій Лабазюк (група “Воля народу”) можуть позбутися депутатського статусу.

Про це йдеться у проекті Закону про позбавлення народних депутатів України, які голосували за “диктаторські закони” 16 січня 2014 року звання народного депутата України, який 5 лютого зареєстрував депутат Сергій Каплін.

У пояснювальній записці сказано, що 16 січня 2014 року, “попри гостру критику громадськості та експертного середовища, Верховною Радою України були прийняті підняттям рук ряд законів, які обмежували права громадян, надавали органам державної влади більшу свободу дій у сфері покарання учасників акцій протесту і мали на меті криміналізувати опозицію та громадянське суспільство“.

А саме – Закони України «Про внесення змін до Закону України „Про судоустрій і статус суддів“ та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян» №721-VІІ, «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо заочного кримінального провадження» №725-VІІ та ін.

“Прийняття цих законів призвело до найгострішого силового протистояння, а протести вийшли за межі Києва та охопили всю територію України. Одним із наслідків даних протестів стало проведення позачергових виборів до Верховної Ради України.

Даний ганебний в історії України прецедент не має права на повторення, а народні депутати України, які голосували в підтримку «диктаторських законів» повинні бути позбавлені звання народного депутата України”, – вважає Каплін.

Нагадаємо, що Верховна Рада 4 лютого позбавила четвертого президента України Віктора Януковича звання президента.

Як відомо, 16 січня 2014 року народні депутати від Хмельниччини Віктор Бондар, Олександр Герега (фракція Партії регіонів) і позафракційний Сергій Лабазюк проголсоували за антинародні закони, що спричини вбивства на Майдані у Києві.

Загалом, у нову Раду пройшло понад 60 депутатів, які голосували за диктаторські закони 16 січня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 58

 1. Свежо предание, а верится с трудом.

 2. Зварити великий сміттевий бак, насадиди на кожного з них шину, і кинути іх туда! Мало того позбавити на завжди займати держ посади! Це по доброму…..

 3. Герега для людей на окрузі зробив набагато більше добра чим майданівська шизофренія. Народ це ї є люстратор. Народ своє слово сказав на виборах проголосувавши за Герегу ( 70%) а от всяким свободівським тягнибаксам і сябійчикам народ сказав йти на …

  • Ага герега поділився нажитим важкою працею?Поки люди платять податки з мізерних зарплат гереголабузючобондарі обкрадають по різних схемах бюджет. А потім кістки кидають людям і вимагають щоб їх в сраку цілували. І судячи з тебе __таки цілують. А дехто і вилизує.

   • А Тягнибок з Сабієм бюджет все народу бідному віддали.

    • Сабій чи Тягнибок олігархи як герега? Герега має чим купувати населення.

     • бидляк, звернись до психіатра. герега хоть створює робочі місця і платить податки, також у його робітників непогані зарплати. А твій смердючий сабій що створив ? Чи може той з хвостиком Мірошниченко щось доброго зробив для народу ? За що той дибіл свободівський з хвостиком купив таку дорогу машину за міліони ?

     • Бидляки – це ті, хто горою за герегу. Запам’ятай це раз і назавжди, бидлота!

     • слухай ти мудако цифрошифрований запамята собі раз і на завжди шо такі як ти скоро будуть боятися своєї тіні а народ буде плювати в очі гнидам свободівським. ти гнидо свободівська будеш навіть скривати свою приналежність до свободи. бидляки це такі чепушили свободівські як ти, вам народ вже і так плює мижи очі. Йди бидляку краще на АТО і візми ще з собою того придурка і злодія з хвостиком мірошниченка, а то в нього морда наїджена як плиммінного бика.

   • не суди по собі. такі як ти здатні лизатись з гидким ляшком

  • Згідний за Герегу! Хоч сам не голосував за нього. Для своїх районів грошей не жаліє. І в допомозі не відмовляє.

   • Має гроші – має чим купувати. А народ за шекель продається, бо бидло.

    • твій свободівський шизофренік з хвостиком мірошниченко за що купив такий дорогий автомобіль ? а сабій за що хапанув квартирку в Хмельницьку ? гнати в шию таке бидло.

     • Дебілка малохольна, до чого тут Свобода? А якщо я скажу, що за БПП, ти гавно закриєш свій рот?

    • а БПП такий самий злодійський зброд. різниця тільки в тому що риги йшли до влади на грошах а майдануті шизики на крові, такого ще ніколи не було в Україні. хто на чому прийшов від того і подохне.

 4. Які б вони не були “класні” для районів, для держави в цілому – паразити, які живуть на її шкірі. А для мене – політичні проститутки!!! Я за них не голосував, але й на майданах не стояв. Та все ж відрізнити чорне від білого можу. А наше стадо хай і далі продається за кіло гречки – поки живі-здорові її жерти. Але чи довго? Пора вже свої мізки включати!!!

 5. Сергій Лабазюк та Олександр Герега достойні представники народу в Верховній Раді. Обидва набрали велику клькість голосів, багато зробили для виборців. Тому мають велику підтримку та шану серед людей.

  • Маніпуляції свідомістю через спотворення реалій у нас присутні на кожному кроці і від всіх без винятку політиків, не плутайте святе із грішним: не можна недооцінювати значний вклад цих депутатів у бладійність на свої округах, але це все не дає їм право на амністію за голосування 16 січня 2014.

   • а зараз які приймають закони, хіба не диктаторські ? будь кого можуть звинуватити в нібито “сепаратизмі” Що виробляють з журналістом з Івано-Франківська Р. Коцабою ?

  • Я не голосував за Герегу, Бабазюка чи Лабазюка, Бондара! Я підтримував майдан і рахую, що це правильно, як би не тяжко стало!!! Проте є одне АЛЕ!!!
   Питаю в Городку одну злидоту в доброму значенні цього слова (яка живе в злиднях): “Чого Ви проголосували за тих, хто “вбивав” ваших синів взимку 2014?”. Відповідь: “Він перекрив школи, садіки, побудував спортзал офігенний! А за той закон вони з Лабазюком перед народом вибачилися”. Кажу: “А це як: убив сина, а потім прийшов і каже, щоб я його вибачив???” Відповідь: “Це плутай хрішне з праведним, це достойні люди, а крадуть не тільки вони а і ті депутати, що відстоювали Майдан!” Ви можете уявити, що з головою в електората? Воно, ця худоба так званий “нелоторканий” підписувала синам нашим смертних вирок, а їхні батьки кажуть, що нічого страшного, бо вони вибачилися!!! Ось що страшно панове!!! Подивіться останній виступ Скрябіна в Кременчуку!!! Срака тай усе! http://kgtv.com.ua/2015/02/ostannye-interv-yu-skryabina-u-kremenchutsi-povna-versiya/ От коли Електорат перестане таких вибирати, от тоді закони про заборону Герег треба приймати, а так чим ми станем кращі (маю на увазі Майданутих як я) якщо ми будемо їх забороняти. Навпаки їхній електорат бабушки ще більше їх будуть на злість підтримувати! Слава Україні!!!

   • Миколо, а чому ти не згадуєш закон про мову, який остаточно розділилив нашу країну і дав, ще один привід пхати носа в наші справи хутіну.Нажаль і ця влада наробила багато помилок, а головне робить далі.А ЄС нас взагалі хоть колись хотіло?Меркель перша в 2008 році. тоді коли був в України шанс була проти вступу України в ЄС.Окрім законів 16 січня які так і не були прийняті остаточно був в дії основний Закон України, а він що давав право вбивати?Ти прекрасно розумієш, що була, ще і третя сторона, яка розхитувала ситуацію і стріляла в одних і других.Крім Небесної сотні загинули і беркутівці, а вони теж чиїсь діти.А таким людям, як Герега дай Бог здоров’я.Він по праву заслужив людську повагу і любов.

   • я не “бабушка”, але їх буду підтримувати завжди тому що це мої переконання. На слідуючих виборах всі майдануті підуть на … а прийдуть прагматики

  • Підтримую

 6. Запроданці купили виборців.Гріхи усіх вищезгаданих на кожному в т.ч. й виборцеві.Щодо до вбивць нардепів,то їм одна дорога -пекло.

 7. Та закрийтеся зі своєю смердючою люстрацією, той час вже пройшов і люди вже все зрозуміли..Ви, що думаєте прийшли кращі.Чи від того, що недоумки запхають в мусорний бак чергового політика, щось зміниться в країні.Чи нові не будуть красти.Замість того, щоб повноцінно впроваджувати реформи відволікають увагу від проблем різними бійками, страйками, мусорними баками.Нічого не зміниться, а буде, ще гірше.Скажіть прості люди стали жити краще, чи гірше?Подивіться на ціни,на зарплати, пенсії.І не потрібно все спихати на війну.Чому до цих пір не оголошено військовий стан в країні.Чому мобілізація проходить не законним шляхом.Ті крали, а ці вбивають, воістину жити стало веселіше.

  • підтримую. саме так свободівські шизофреніки своїх дітей на війну не посилають. діти тягнибока, махніцького за кордоном, мірошниченко з хвостиком піариться і їздить по киеву на шикорному авто, де то чмо свобрдівське заробило мільйони на таке авто.

  • Все прапало! ААААААААА!!!! Паніка!!!!!!! АААА!!!!! Що ти зробила для того, щоб жити краще????? Особисто ти???Краще не буде ще довго, але гідність – вона залишається завжди! Панікьор – гірше зрадника на війні. А в нас зараз війна. І цим словом не прикриваються. Якщо ти не чуєш вибухів в своїй квартирі – їх чує тисячі наших побратимів. І гинуть, щоб тобі, курко, жилось під мирним небом! Отакі-то реалії!

   • До війни довели такі виблюдки як ти. Тебе гнидо потрібно гнати на передову разом з твоїми злодійськими і бандитськими “побратимами шизиками”. От там змиєш свою шовіністичну вину кровю. Не повинен страждати невинний народ який війни не починав.

    • А Ви, жіночко, бачу взагалі від подій відстали. Не заєте про що говорите – то взагалі мовчіть.
     А хто сказав, що тільки чоловіки воюють? Думаю, Вам також пора десь окопи порити) Хоча, гадаю, Ви б одразу продали свою Батьківщину (за кіло гречки).

     • а ти дибілко скільки окопів вирили ? Така мерзота як ти здатна тільки на майданах ворожнечу розпалювати.

 8. За чиї кошти робив “добро” виборцям Герега чи Лабазюк?

  • точно так само заробив бізнесом як майданутий і тупорилий кличко на заправках Окко

 9. Герега робив і робить добро людям за свої кошти.Назви декілька прізвищ депутатів, які зробили хоч щось для людей за свої кошти, або навіть допомогли зробите це за державні.

 10. Народ гнитиме до тих пір, поки не порозумнеішає і не перестане на виборах продаватися за подачки – хай це буде гречка, 100 гривень чи пофарбовані паркани. Герега нічого не зробив за державний кошт, він і копійки не вибив в уряду для свого округу, лише за свої гроші купує холопів, які у холопів був колись відбрав.

  • вам невгодиш, біда бюджетні кошти витрачають а тепер біда шо за свої купив. От може ти і є той тупий гнитюх ? Народ буде краще жити тоді коли буде обирати профісіоналів а не бидло з хвостиком мірошниченко чи обділену жіночим щастям фаріон.

   • Ольго, а от ви – це точно “профісіонал”, який має авторитетну думку. Грамоту вчіть, а тоді коменти лупіть – не позортесь!))))

    • Олежику я грамоту знаю добре та є профісіоналом по своїй спеціальності, в політику нервуся як майдануті. Коменти це не така важлива річ щоб ще звертати увагу на грамоту .

 11. Герега наш Хмельничанин, він хоч родом з наших країв і тих для кого ця земля рідна потрібно обирати а не всяких зальотних сабійчиків.

 12. О.В.Герега отримав найбільшу підтримку виборців в Україні.Він наш земляк і не цурається того, що з простої сім’ї виходець. І звичайні люди, а не бидло, як тут деякі виражались віддавали за нього на виборах понад 96% своїх голосів, а це має велике значення.Не за матеріальні блага його підтримували і будуть підтримувати, а за розуміння і повагу до простих людей.Заїдьте на його округ і ви зрозумієте все.

 13. Раби ще не перевелись, совок ще вийшов з натури українців – за подачки хвалять господаря. В парламенті повинні бути люди, які не торгують Україною та свободою народу. А ця трійця вже себе зарекоменувала – не має їм більше віри. Це вони своєю безпринципністю довели країну до війни. Зараз дуже дорогою ціною платить весь український народ за ті подачки, якими вони купили собі місця в парламенті.

  • Раб це ти мудак майданутий. Герега створив багато робочих місць, платить податки щоб такі гниди як ти щічками трясли. Йди на АТО і покажи там своє геройство. Народ є носієм влади і обирає того кому довіряє а не твоїх кривавих “побратимів”. Ви відкинули україну до африканського рівня про яку Європу можна говорити. Якщо тобі не подобається наш народ то пакуй чомадан і чухай туди де живуть по “майданутомуґ”, світ широкий.

 14. нічого собі

 15. В парламенті повинні бути люди, які розуміють, що таке економіка і ті які досягли в своєму житті чогось, а не політикани і продажні партії.Не вірю партіям і політичним силам будь якої масті. а ні тим хто рухається, а ні тим хто стоїть. Українці не раби і ніколи не будуть такими і купити їх не можливо.Наша біда в тому, що ми не хочемо поважати думку інших.Якщо вже не Герега то хто на вашу думку повинен представляти наші інтереси в парламенті?Такі хапуги як Мусій, який поміняв за своє життя вже більше п’яти партій, чи Власик, яка обдурює людей з паями, чи можливо брехливий Сабій,якого виборці запам’ятають, як “неадекватного забіяку” який володіє тисячами гектарів землі по області, а людям бреше, що він бідний і за народ, а сам будучи в парламенті нічого не зробив для своїх виборців.Довіру і велику повагу потрібно заслужити, так як це зробив О.В.Герега.

  • Підтримую, От поки у нас є такі люди як ви, то ще не все втрачено у цій країні. Це вони шизануті раби, їм уже даже психіатр не допоможе.

 16. Герега, Бондар і тд. усі щось робили, щось давали, щось ремонтували…..а результат – країна в сраці!!! До поки люди не зрозуміють що депутата треба оцінювати по тому що він зробив в раді, а не по кількості відремонтованих дахів, доти і буде Україна на рівні Зімбаве а звичайні люди будуть жити в зляднях!!

  • через майданутого кличка сьогодні м. Київ в сраці, кривавого пастиря турчинова і кролика яценюка – Україна в сраці.

  • Через майданутого кличка сьогодні м. Київ в сраці, кривавого пастиря турчинова і кролика яценюка – Україна в сраці. От і оцінюйте.

 17. Ніколи не зрозумію суть людини.
  Як можна вбивати один одного за переконання, ще гірше – за гроші….
  Все, що людям треба – це фінансово бути кращими ніж іншІ. От і все. Матеріальні цінності завжди вище всіх поннять.
  І не треба звинувачувати ВЛАДУ, ПАРТІЇ, МАЙДАН ЧИ АТО, винні у всьому тільки кончені тварі – ЛЮДИ.
  І перш, ніж когось звинувачувати – варто подивитись у дзеркало.

  • А некая Оля (в коментах), бачить винних у всіх, тільки крім себе і Гереги.

   • Пропоную Олю ігнорувати, так як вважаю, що це троль. Проплачений) І тупий.

   • Валерик винні ті хто порушує Закон і Конституцію. В Україні носієм влади є народ і народ вправі обирати тих кого вважає за потрібне а якщо тобі не подобвється вибір народу то збирай чемодан і звиздуй в ту країну де тобі буде добре. Зрозумів ?

 18. Принципово не погоджуюсь з Вами шановний Liystrator.Люди О.В.Герегу оцінювали якраз по тому, що він зробив в Верховній Раді.Ви взагалі знаєте , що О.В.Герега подав на розгляд в Раду понад 100 законопроектів і більша частина з них пов’язана саме з покращенням добробуту звичайних людей.Заходьте частіше на сайт Ради та О.В.Гереги, там все чітко написано і навіть з фотографіями та відео.Маю право писати саме так, тому, що знаю Олександра Володимировича особисто вже багато років і завжди слідкую за його діяльністю в комітетах Ради і за роботою взагалі.Якщо є якісь конкретні негативні факти то пишіть, а не замилюйте очі загальними фразами.Якщо хтось з депутатів не тільки в Хмельницькій області , а й взагалі по всій Україні зробив і робить більше для людей в Верховній Раді і на окрузі, то наведіть приклади і обов’язково напишіть прізвища таких депутатів.А якщо таких випадків не має то цінуйте те, що маєте.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.