Об’єднаний штаб волонтерів в Кам’янці продовжує допомагати нашим військовим

Вже більше тижня в Кам’янці-Подільському працює об’єднаний штаб волонтерів (https://ngp-ua.info/2014/07/15598), до складу якого входять також громадські організації та родичі військовослужбовців.

Наразі в центрі міста стоїть інформаційний намет, куди небайдужі кам’янчани зносять продукти, речі та кошти для військових. Він працює з 9:00 до 15:00. Вночі його охороняє міліція, а з 15:00 до 18:00 – військові.

IMG_3190

Як повідомила НГП пані Тетяна, матір військовослужбовця 7 батальйону територіальної оборони Хмельниччини, зараз до волонтерів приєдналися діти з Клубу юних миротворців, які з переносними скриньками збирають гроші та речі на вулицях міста. За тиждень вони зібрали близько 28 тисяч гривень.

IMG_3187

“З цікавих фактів: нам принесли 100 російських рублів. Це були росіяни. Також приходили поляки, допомогли нашим солдатам фінансово.”, – повідомила пані Тетяна.

З четверга на допомогу прийшли члени організації Пласт. “Пластуни”, як і “миротворці” будуть збирати допомогу по місту.

Планується найближчим часом вставити ще 2 невеликих намети біля центрального ринку та на мікрорайоні “Жовтневому”.

“Ми співпрацюємо з начальником медчастини 7 батальйону територіальної оборони. Складаємо список необхідних медикаментів, адже, коли люди приходять в аптеку, то вони купують зеленку, бінти, вату. Наш начмед каже, що зеленки, яка є в 7-го батальйону може вистачити ,щоб двічі пофарбувати всю техніку в зелений колір. Тому він вказує, що необхідно військовим”, – сказала Тетяна.

IMG_3192

За декілька днів повинен відкритися склад для товарів в приміщені 2 школи. Там також працюватиме пункт збору.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. молодці

  2. Зараз волонтери допомагаю, а потім їх буду використовувати як бійців нацгвардію. В випадки їх відмови їм кожному світить терміну в’язниці. Вийде так, робиш справу добре, не хочеш робити сядь у в’язниці. Виходить, народ зобов’язаний політичної влади, а ось вона ні кому не чим не зобов’язана.

  3. Оце у нас армія! Посміховисько. Жодна країна світу не збирала гроші СМС-ками та їжу для військових. А де ми візьмемо гроші, щоб відновити те, що втратили на сході країни? Нашу армію чекає не перспективне майбутнє, і після цього люба країна сможе на нас засіхнути!

  4. Иван, вы не правы. До 1917 года в армии служили офицеры, которые были обязаны сами себя обеспечить полностью и еще и своего адьютанта. Не только в России, везде. Материальное обеспечение это важно. Но все же сознание того, что ты защищаешь свою землю, границы своего государства намного важнее. Украинская армия сильна духом, народ тоже. Это защитники Отечества. Слава им!

  5. здраствуйте!Мужа моей сестры отправляют в АТО,но им нужны бронижелеты.Каждый закупает сам,может Вы подскажете куда обратится по поводу такого вопроса,бо денег у нее нет чтоб его купить,бо у нее маленький ребенок

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.