Айдарівці взялися за пошуки “загубленого” у Хмельницькому Леніна

Сьогодні четверо бійців батальйону Айдар на чолі із хмельницьким активістом євромайдану Віктором Кліщем особисто дізнавались у в.о. голови міської ради Костянтина Чернилевського куди і чому зник пам’ятник Володимиру Леніну. У разі відсутності оперативних результатів пошуків обіцяють з понеділка проводити протестні мітинги.

Зустріч пройшла мирно, сторони сіли за стіл переговорів та на спокійних тонах обговорили проблему.

Нагадаємо, що 21 лютого 2014 року хмельничани повалили цей пам’ятник у парку ім.Чекмана. Після повалення його розмістили на території комунальної ритуальної служби. Влітку активісти хотіли продати пам’ятник та пустити отримані гроші на купівлю теполовізорів для українських військових, проте тодішній міський голова Сергій Мельник наполіг на збереженні пам’ятника, аби пізніше переплавити його у монумент Небесній сотні.

“Депутати прийняли рішення зберегти пам’ятник. Проте на облік він поставлений не був і його збереження забезпечено не було. Хто за це відповідатиме?”, – обурюється Віктор Кліщ.

“Він лежав на території ритуальної служби. Звідти зник. Зараз я написав заяву в прокуратуру, нехай розбираються. Я відповідальності з себе не знімаю”, – підкреслив Костянтин Чернилевський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 28

 1. правильно. Чернилевський має відповісти, разом з Болотінковим

  • На эмоциях много ошибок! Надо установить когда именно он исчез, тогда и ясно будет. Вряд ли давали такие команды, это ж глупо. Просто фирма воспользовалась моментом смены главы города и заработала денег. Это неправильно. Милиция разберется.

   • Люди, перестаньте красти в держави, в людей, в один одного! Ви ж хочете в Європу! Чого ж витакі! Тільки десь шось погано лежить треба вкрасти! Потім діти слабі, самі слабі! Міліцію до кожного не приставиш! Перестаньте красти!

 2. Напрошується вислів – “НЕТУ ТЕЛА – НЕТУ ДЕЛА”. затрут, замнут буде кругова порука

 3. ЧЕРНИЛЕВСЬКИЙ ВИЯВИВСЯ СПРАВЖНІСІНЬКИМ ХМЕЛЬНИЦЬКИМ ЧЕРНОВЕЦЬКИМ , НАВІТЬ ГОЛОВА ЯКАСЬ КОСМІЧНА ЯК В ГУМАНОЇДА

  • Чернилевський нормальний і не треба ля-ля. Ви думаєте такими методами, поливаючи брудом інших, зробите добро своєму кандидату, якому служите? Ви йдете ложним шляхом.

 4. Не знає він де дівся пам”ятник , це просто знущання . а ще цей черновецький-чернилевський в мери мітить , він же за бабло продасть усе

  • Откуда знаешь, что он в мэры метит? Будь мужиком, не трепись как баба. Он был секретарем рады, тут такое дело мэр ушел в нардепы, на него город свалился. В городе порядок. Но уроды есть везде. Взяли стырили памятник. Везде милиции не понаставишь, даи милиция нынче только бизнесует. Найдут всеравно.

 5. ленчик черновецкий , костик чернылевский созвучны не только имена, фамилии но и методы

  • ображати розуму багато не треба. ображає і принижує іншого людина без гідності, раб і безхребетний. ти зроби добру справу, візьми на себе відповідальність. тоді побачимо. а когось ображати і судити остання справа.

 6. =Депутати прийняли рішення=, а скільки вони йще наприймали рішень які не виконують самі ж, та й підконтрольні їм структури

 7. Меля , костян и зоюшка замешаны

 8. Думаю, що інформація про ту “приватну фірму”, котрій передали на зберігання бронзовий монумент Леніна, не є секретною та державною тайною. Отож громаді міста було б цікаво дізнатись назву фірми “Х” на яку і передала комунальна ритуальна служба його на зберігання.

 9. отмазки нынешнего гореруководства города по этому вопросу есть ничто иное как издевательство над громадой ,кто-то из горисполкома уж очень просится в мусорный ящик

  • Перегрелся на базаре? Вода есть, в квартире тепло, транспорт ездит, мусор вывозят. Нечего тут сепаратизмом заниматься. Воров у нас много. А кто помог искать. Каждый сидит и ждет что кто-то другой это сделает.

 10. АГА , усатый и лысый

 11. АйдарIвцi, будь ласка, знайдiть та поставте його на мiсце, бо вiн символизуе собою свiтло в наших будинках,хай “лампочки Ильича”вiчно горять !

  • Это бред про лампочку Ильича. Россия электрофицировала свою империю еще в конце 19 века. Да, не везде был свет. Так и сейчас есть места в России где нет света, а про газ даже не мечтают. Не надо использовать лживую комуняцкую пропаганду.

 12. В последние месяцы в городе беспредел и деребабан земли и бизнеса , и замешаны в этом точно не бывшие регионалы

 13. Нинішньому керівництву міста для того щоб вийти з цієї нескромної ситуації зі зниклим Ільїчем, необхідно поступити як було сказано в ЗМІ в минулому році (самі знаєте хто уважно слухав) – ПОСАДТИТИ НАЙБЛИЖЧИХ ДРУЗІВ! по партії

 14. А винних у крадіжці ілліча треба знайти , це тест на випробовування нинішнім очільникам міста

 15. Треба консолідуватись і не робити помилки минулих років

 16. А всегда есть соблазн

 17. он утонул

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.