Прокуратура Хмельниччини відзвітувала про справи Майдану

Сьогодні, 20 лютого, прокурор Хмельницької області Олег Синишин доповів про долю кримінальних та інших справ, пов’язаних з Майданом.

Кримінальні провадження, порушені на Хмельниччині проти учасників протестних акцій, за словами прокурора, закриті.

Крім того, по жодному з  16 адміністративних протоколів активісти не були покарані. Серед цих протоколів 5 були складені за носіння масок і 11 проти Автомайдану. За неправомірні переслідування автомайданівців 7 працівників ДАІ були звільнені.

Заяви 2 мешканців області про те, що співробітники «Беркуту» протиправно застосовували до них силу, передані до відділу спецрозслідувань Генпрокуратури. Слідство досі ведеться.

В цьому році прокуратура області повторно зайнялась розслідуванням акцій Антимайдану. Наразі перевіряють хто з посадовців примушував бюджетників брати в них участь. Правоохоронці вже витребували інформацію в органах влади, вивчили звернення від громадян та організацій. Але доказів не знайшли. Перевірки тривають. Всіх громадян, на яких чинився тиск, просять повідомити про такі факти місцевих прокурорів, або безпосередньо прокурора області заради пам’яті загиблих на Майдані.

Кенія Орлова

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Ніхто нікого не шукав.Усі все про всіх знають та мовчать. Кругова порука.Ми,народ вкотре надамо інформацію.Будемо контролювати та викривати бездіяльність “правоохоронців”. Шокін сват Вілкула… Любі друзі,дежавю.

  2. Коли покарають хмельницьких тітушководів?

  3. https://www.youtube.com/watch?v=4mJAolU-_54
    Як так, а це хто були затримані???! Пане прокурор можливо все ж Вас дезінформують

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.