Фельдшер АТО навчав чемеровецьких студентів-медиків

Один день своєї короткої відпустки фельдшер АТО Дмитро Капиця присвятив студентам Чемеровецького медичного коледжу. Адже вони – майбутні медики, які уже завтра можуть бути призваними до лав Збройних Сил і виконувати свій громадянський і професійний обов’язок безпосередньо в бойових умовах, у військових підрозділах і шпиталях.

Колишній випускник Чемеровецького медичного коледжу  Дмитро Капиця, який нині служить фельдшером МПП Хмельницького 8-го окремого полку спеціального призначення у зоні АТО на Донеччині, провів для старшокурсників практичний тренінг. На нього запросили викладачів військово-медичної підготовки, студентів четвертого курсу та волонтерів.

Фельдшер Дмитро Капиця показав на практиці основні прийоми допомоги пораненим безпосередньо на полі бою, розповів про методи транспортування, надання першої невідкладної допомоги, продемонстрував набір медикаментів «натівської» аптечки і особливості застосування окремих препаратів та матеріалів. Студенти з перших уст почули розповідь  про завдання фельдшера у бойових умовах, про реалії фронту, а також мали змогу самостійно виконувати окремі маніпуляції з надання невідкладної допомоги.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.