Ніла Островська: Ми виправимо несправедливість у сплаті земельного податку

ostrovskaМіський голова Красилова, член партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ніла Островська розповіла НГП, що у місті приступили до впорядкування сплати земельного податку.

“Основним джерелом наповнення міського бюджету є плата за землю та орендна плата за землю. В сфері земельних відносин міською радою ще декілька років тому було впорядковано укладання договорів із землекористувачами. Але залишалось невирішеним питання користування земельними ділянками приватними підприємствами, які користувались державними актами на право постійного користування, виданими  ще державним, колективним  підприємствам,  на базі яких утворювались ці підприємства – це в нашому місті ТОВ Комбікормовий завод, ТОВ Красилівський цукровий завод, Красилівська Райспоживспілка та деякі інші”, – зазначила вона.

За її словами, ці підприємства сплачували земельний податок у розмірі одного відсотка від нормативно-грошової оцінки землі, тоді як усі підприємства міста – мінімум три відсотки.

“Верховна рада України  надала нам можливість виправити таку несправедливість, і змусити суб’єктів господарювання приватної форми власності, що користуються земельними ділянками на праві постійного користування, переоформити таке право на оренду шляхом збільшення (до 12 разів) земельного податку. Приймаючи відповідне рішення, депутати  міської ради звісно не мали на меті збільшити у 12 раз плату за землю вказаних підприємств, ми своїм рішенням спонукаємо ці підприємства укласти договори оренди земельних ділянок і відповідно сплачувати до міського бюджету від трьох до шести відсотків нормативно-грошової оцінки землі, залежно від провадженої діяльності. Це буде справедливо по відношенню до всіх підприємств міста, які вже багато років тому уклали договори оренди,  а також  це поповнить міський бюджет необхідними коштами”, – пояснила міський голова.

Островська долала, що з прийняттям нового Бюджетного та Податкового кодексів, суттєво змінено базу наповнення бюджету Красилова.  Якщо в 2014 році в бюджеті міста залишалось 25 відсотків податку на доходи громадян (близько 9 мільйонів гривень), то зараз вказаний податок у відсотковому відношенні  – 60, 25, 15 – наповнює районний , обласний та державний бюджети.

 

 

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

 1. Потрібно нашому меру на сам перед читати податковий кодекс 2015 року що б писати такі статті.

  Плата за землю (за користування земельною ділянкою) у 2015 році нараховується та справляється – по ставках земельного податку що діяли у 2014 році.

  Уся ця стаття – це просто піар!!!

  Але, цих хитреньких користувачів давно потрібно примусово заставити укласти договори оренди.

  На жаль наші олігархи та депутати ВРУ не дуже спішать це робити. Питання! а чому? А навіщо платити більше!!!

  • Шановний Нереальний. Якщо б Ви уважно читали дану статтю, то побачили що у ній немає жодного слова написано, щодо терміну сплати земельного податку вказаними суб’єктами господарювання, а лише констатовано факт внесення змін до Податкового кодексу, якими надано повноваження міським радам вплинути на як Вами вказано “хитреньких користувачів” та змусити їх укласти договори оренди на земельні ділянки якими вони користуються.

 2. Повністю підтримую Островську, нарешті народні депутати зрозуміли ситуацію зі сплатою земельного податку на місцях приватними підприємтвами та розпочали вносити реальні зміни до законів, які допоможуть виправити дану ,,несправедливість”

 3. Я не маю нічого поганого ні проти Райспоживспілки, ні проти цукрового, ні проти Комбікормового, але Закон повинен бути один для всіх. Якщо Машзавод платить 3 % податку, то чому інші можуть платити 1. Якщо твій сусід платить за 10 сот землі 1 тис. грн., а ти – 3, тебе дуже зацікавить чому так. Чи ні? І Ніла Василівна права, що місто не потребує підприємства-банкрута з 12 % податку. Місто потребує чесного і взаємовигідного бізнесу з 3 % (як для всіх). Будь це “Арсенюк-Штефанік”, “Панорама”, Цукровий чи ще хтось.
  Допоки ми не усвідомимо, що країна починається з тебе, з твого відношення до неї, допоки ми не зрозуміємо, що всі повинні бути в рівних умовах, ми НІКОЛИ не будемо жити краще.
  А за такими, як наш міський голова (незважаючи на те, що я працюю в міській раді) – майбутнє.

 4. З великою повагою відношуся до Островької Н.В. Розумна,толерантна жінкка.яка багато зробила для нашого міста.За такими майбутнє нашого району.Я багато раз зверталась до неї по допомогу.Допомагала ,коли добрим словом ,але як мама хочу низько її вклонитись від імені свого сина.Були випадки коли хворіє дитина і ти в розпачі не знаєш,де взяти гроші на його лікування.Тоді.напевно,Бог посилає нам таких людей ,як Островська.Я відслідковую всі коментарі про нашого мера і дуже низько.коли знаходяться люди , які “брешуть” —то в міську раду не можна зайти,то в прийомі їм відказали.Пересічні мешканці нашого міста,району насправді СВОЇМИ ОЧИМА бачать роботу Островської,незважаючи на те ЯКУ ДУМКУ ЇМ НАВ’ЯЗУЮТЬ ЧЕРЕЗ РАЙОННУ ГАЗЕТУ і т.д. Побільше б нам таких керівників,а хто не згідний- хай почне з себе.

 5. Н.Островська талановита і геніальна жінка. Майбутнє України, Весь Красилівський край, вся область і вся країна бачить як вона працює немов бджілка, виводить Красилів в лідери міст України. Красилів змінюється на очах, це справжнє європейське місто з прогресивним мером. Вона краща, а ви їй всі заздрите. Геніальних людей не любить ніхто.
  П.Порошенко допустив велику помилку, що не поставив її головою Хмельницької ОДА. Вона за місяць-два вивела б область в чило найрозвинутіших в Україні. Але ще буде час і Н.Островська буде губернатором і потім прем’єр-міністром.

 6. вношу пропозицію змінити Загородного на Островську.

  • Шановний О. Я вважаю , що наш Президент П. Порошенко зробив правильний вибір призначивши Загороднього головою Хмельницької ОДА, адже він талановитий промисловець, який зможе відродити всю промисловість нашої області, яка здебільшого знаходиться в керуванні запроданців та корупціонерів та використовується ними у своїх власних інтересах.
   Шановний О. Я погоджуюсь з Вами що Островська талановита жінка, однак саме такі таланти нам потрібні щоб навести порядок в Красилівському районі.

 7. таке враження, що 90% коментарів пише сама Островська.

  • Анонімному.Чому в тебе таке враження? Вийди на місцевий ринок і почуєш думки людей.Назвись хто ти,може і ти гідний,щоб про тебе люди гарно відгукувались.А про Островську погано немає ,що сказати.

   • це правда, всі підприємці з ринку як тільки приходять додому після важкого робочого дня зразу ж біжать на НГП, щоб написати коментар про любого мера, а є такі, що навіть торгувати не йдуть зранку сідають і пишуть. так вже всі люблять свого мера.

    • Любий друже анонімний,ти не повіриш,але відсотків 90 таки люблять свого мера.Сядь,подумай і може ти зміниш думку і вийдеш з тих 10% які так ненавидять людей,бо просто не доросли до такого рівня як пані Островська!

     • це правда, геніальних людей одиниці.
      Енштейн, Сократ, Арістотель, Островська. це люди генії.

 8. кажуть Нью-Йорк, Токіо, Рим, Париж. Але жодне місто немає такого мера як Красилів. Чистота на кожному кроці, виробництво, заводи, фабрики, десятки стадіонів, молодіжних клубів, в кожному дворі майданчик, поремонтовані дороги, найвищі в області зарплати, прозорі офіси, нема корупції, шикарні школи, дитсадки – це все наш Красилів епохи Островської.

  • Ви були в Нью-Йорку, Токіо чи Парижі що говорите це. Іпанулись в край вже в тій міській раді.

 9. Заспокойтеся і вийдіть на вулицю. Позагортайте листя, приберуть біля свого будинку. Подивіться навколо – весна! Станьте добрішими і не шукайте негативу!!!

 10. І анонімний і Михайло -одна людина ,яка заздрить Островській і судя по коментарах є безробітньою після падінння ригів.

 11. Почитаєш, аж тошно. Як тільки апарат глубоко лиже, гроші відробляє. Заспокойтесь, да краща вона за попередників, але не ідеальна. Є і в неї грішки.

 12. Ну причому тут апарат? Що проста людина не може висловити свою думку? Як тільки щось добре пишуть про людину,то деяких тошнить.Люди одумайтесь.Островська -молодець.Хай працює на благо нашого району,а кому не до вподоби-що ж їдьте в інший.Респект нашому меру Островській.І не плюйтесь-бо її Вам не переплюнути!

  • Знайомий торгує на Красилівському міському ринку.Приїхали забудовники,почали міряти ділянку та повідомили торгівцям щоб звільняли ринок.Н.Островська навіть не прийняла представників з ринку.Почали шукати правди-виявляється,що земля центрального ринку не оформлена належним чином,власник невідомий.Люди почали торгувати в центрі хто де хоче,а де гроші за торгові місця?

 13. Люди торгують і добре, а в центрі чи на ринку, яка різниця – головне, що зручно всім і торгашам, і покупцям.

  • Не всім зручно.Особливо тим,хто платить за місце торгівлі,за металеві контейнери(непонятна ціна),за аренду в торгових центрах.Дуже корисні продукти харчування,які продають з дороги,опиленні автомобілями,або упаковують продавці без рукавичок.Особливо вражає незрозумілі мясні столи та медовуха павпроти – цей шинок біля самого памятника Героям Небесної сотні.А поруч розгляглася зграя приблудних псів.
   Йдемо в Єропу.

   • Шановний Богдан. Я не знаю що тобі незрозуміло щодо оплати за металеві контейнери. Я стою в металевому контейнері на ринковій площі і сплачую по 1 гривню за 1 метр квадратний торгівельної площі. Раніше плата становила 2 гривні за 1 м. кв., однак зважаючи на складний час я та інші підприємці що здійснюють діяльність на ринку звернулись до нашого міського голови і вона з розумінням віднеслись до ситуації що склалась та за її вказівкою плата була зменшена до 1 гривні. Можу сказати що завдяки Островській я не припинила свою підприємницьку діяльність, а далі її продовжую.

 14. Раді за Островську.Саме такого очільника заслуговує наш район!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.