Міський голова Красилова напередодні виборів залишила ряди ВО «Батьківщина»

Міський голова Красилова Ніла Островська вийшла з рядів ВО «Батьківщина», про що свідчить її заява, датована 19 травням 2014 року.

«Завжди була і залишаюсь вірною принципам та ідеалам демократичних сил України.

З огляду на те, що методи політичної боротьби районної організації ВО «Батьківщина» несумісні з цінностями, які відстоював Майдан, вважаю необхідним залишити ряди ВО «Батьківщина».

І надалі, як і раніше, буду вірно служити народу України» – говориться у заяві.

 Довідка: Островська Ніла Василівна, член ВО “Батьківщина” (з 2005); Красилівський міський голова (з 11.2010).

zayava_mer

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 1 307

 1. Хіба,що в штани. Депутат Сабій 31 серпня відкрив котельну в с.Росолівці.А сьогодні знову дітей збирали на лінійку. Він сьогодні не міг це провести одночасно? Романюка звільнити і його шобло ну ніяк. Чекають закона про люстрацію.А пропіаритись в селі – могем Кака Свобода,ви про що?Бля..

 2. Невинною бувае дівка. А для чого взяли владу? Чому Білевич попрацювавши 20 днів разом з регіонами на пішов у відставку? Невинні? Не вміеш,не знаеш,не хочеш, чого лізеш на посаду? Це шо суд присудив,що мусиш відбувати? Арсенюк за тиждень поміняв адміністрацію і за пару годин завів свою прохфесійну команду. Не чекав люстраціі,не боявся судів і прокурорів,міліціянтів. Це вони повинні боятись голову РДА, коли той на свому місці. Хочете показати,що боретесь з ригами? Красилів відразу відчув як ви пліч о пліч з ними співпрацюете. Хотіли,щоб освітяни змели Романюка з його свинарками? Це не іхня робота, вони,що його призначали. Його призначив Арсенюк,а зняти мав Білевич на другий день свого призначенні. Невинні.БЛЯ.

  • Фахівці Держфінінспекції в Хмельницькій області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів на суму понад 300 тис. грн під час ревізії управління освіти Красилівської РДА.

   Зокрема, незаконно виплатили премії працівникам, що призвело до зайвого витрачання 146 тис. грн.

   Окрім того, посадова особа(начальник Романюк М.Ф.) за його підписами не за цільовим призначенням використано понад 65 тис. грн.

   За недотримання законодавства складено 13 протоколів про адміністративне правопорушення.

   • Ура! Так це як мінімум друга догана і повернення коштів і звільнення по статті.
    Ще є його підлеглі-антимайданівці.
    Гнати сраною мітлою!

 3. Ну якщо це так то тут пахне статтею ККодексу,а не доганою. А освітяни ви не дуже уракайте. Бо зараз знайдуться дяді,які будуть його спасати всіма доступними і недоступними методами. Можете мені повірити.І безБЛЯ.

  • Кримінальної справи немає, є адмін. правопорушення. А за це дисциплінарні стягнення і штрафи. Якби довести, що ці премії йому повертали у руки, або якісь відкати то тоді був би кримінал. А для освітян і це результат. Аби звільнили антимайданівців.

   • Гнати продажних антимайданівців.Неньку Україну готові продати,патріоти несвідомі.Ганьба

    • Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності.

     МАЙДАН -“Це революція гідності”!!!!

     Гідність за визначенням, що подається у Вікіпедії, – це поняття моральної свідомості, яка виражає уявлення про цінність усякої людини, як моральної особистості, а також категорія етики, яка означає особливе моральне ставлення людини до самої себе, і ставлення до неї з боку суспільства, у якому визнається цінність особистості.___________________________________________ОСВІТЯНИ,ЧИ Є ТАКЕ ПОНЯТТЯ У НАШИХ антимайданівців?????. НЕМАЄ!!!ТОМУ ТО ГЕТЬ,БО СОРОМНО!!!

 4. Огласите весь список. Кого тра геть?

  • “Участь педагогічних працівників в антидержавній діяльності є грубим порушенням українського законодавства і тягне за собою правові наслідки… Міністерство освіти і науки звертає увагу педагогічних і науково-педагогічних працівників на те, що на них покладена особлива місія виховання високих моральних якостей і формування громадян, відданих своїй країні”, – зазначають в МОН. ДЕ РОМАНЮК І ТІ ШО ЇЗДИЛИ НА антимайданішко?

 5. Если говорить правду, то Сабий за учителями, но против таких как Романюк и ему подобных антимайдановцев.
  Раньше я тоже скептически и с осторожностью относилась к таким партиям как “Свобода”, но после Революционных событий в Киеве и на востоке нашей страны, где кстати, проживает часть моих родственников, знаю достоверно, что таких “романюков” там было много и это способствовало той ситуации которую мы сейчас наблюдаем.
  Надо делать правильные выводы гражданскому обществу, а “не валить” все на руководителей и политиков! Ведь это же наш общий дом, и все что происходит в нем на нашей совести!
  Нужно четко различать разницу между “моралью” и “аморальностью”, “патриотизмом” и “предательством”!
  Слава Украине!

  • Антимайданівців геть!.Освіта патріотична а зганьблена поведінкою посадовця!

 6. Це почалася виборча компанія. Арсенюки,Романюки і іже с ними відходять на другий план. І без БЛЯ.

 7. Все, нецікаво стало на порталі. Пропала моя свинарка з Хачепелівки. Ну відгепала конференцію,відгепала 1 вересня, бараболі вигепала і пора до мене на сайт.Ан ні. Як без неі стало сумно та комфортно. Як жити без БЛЯ?

 8. Шановні дописувачі сайту.!!!!!!!!!!!!!!!!!! Тільки що до мене приходив працівник міліціі. Він мав всі данні про мою адресу і копіі деяких коментарів, Відома Наташа Свистун написала жалобу,що іі звинувачують у хабарях і принижують людську гідність. В нього були адреси ще декількох інтернет користувачів. А НЕЗАЛЕЖНИЙ ПОРТАЛ ГАРАНТУЄ НАМ АНОНІМНІСТЬ? Добре,що м ені по барабану Наташа, Ніна , Света з Романюком разом взяті. Я коментував і буду коментувати. Це моє право. А ОТ НЕЗАЛЕЖНОМУ ПОРТАЛУ–ГАНЬБА.
  ВІДПОВІCТИ

  Вчителі
  17.09.2014 at 20:46
  Ось чим займаеться головний спеціаліст відділу освіти. Пише скарги в міліцію. Пані Свистун дуже загружена на освітянській ниві. Оце спеціалістів підібрав Романюк!!!!!!. Ну то не гнати іх в хвіст і гриву. Оце кодло в відділі освіти. Ганьба. В Чепелівку -сторожем. Там захищати свою гідність.

 9. Дорогі вчителі,вчора до багатьох вчителів,директорів,приходили співробітники міліції,з метою визначення,хто пише та коментує роботу відділу освіти Красилівської РДА.Правда,цікавий факт,головний спеціаліст,дуже хоче вислужитись вже перед теперішнім головою РДА,бо саме такого змісту коментарі її зацікавили.Перед бувшим вже вислужилась.Тепер,ми вважаємо,що офіційним сайтом відділу освіти Красилівської РДА є саме незалежний громадський портал.Тож просимо саме сюди працівникам відділу освіти надавати всі рекомендації,новини тощо.

 10. Нема в державі АТО, немае виборів. Все затьмарив відділ освіти Красилівськоі РДА. Оце гуморист бувший голова РДА пан Арсенюк!!! Тра ж було призначити такого керівника освіти та підібрати кадри!!!!!!!!!!!! 95 квартал відпочивае. А чого вартуе головний спортсмен району? Скажіть,що Арсенюк з Романюком не гумористи? Тамбовський Вовк в дупі перед нашими. Тепер профільним видом спорту в районі буде СУМО. Ой мамо-де ми?

 11. Міліція повинна займатись справами, які турбують громаду, а не виясняти, хто що десь написав – це не сталінські часи. Пишіть все що думаєте, ніхто вам не вправі заборонити і заходити до вас додому без вашого дозволу – це ваша приватна власність. Дуже не подобається деяким політичним силам, як оцінюють їх роботу – працюйте нормально тоді і оцінка буде нормальною.

 12. Сто пудова правда.Ой якби у нас всі займались справами,а не сплетнями.!!!!!!!!!!! А ще відповідали своім посадам!!!!!!!!! Ми би давно були в цивілізованому світі, а не на кутку Азіоросєі.

 13. Була надія на зміни в Красилові з приходом до влади СВОБОДИ. Але льопнула як мильна булька. Голова РДА працює в оточенні всіх ставлеників Арсенюка, вірні служаки Партіі регіонів. За 120 днів роботи не було жодноі кадровоі зміни. Всі прислужники регіонів плавно перейшли в Свободу, чи навпаки? Навіть не зрозуміти. Що значить-футбол важнєє всего.Що там свято міста, пофіг. Матч состоітся при любой погодє. А так хочеться ще побути пану Сабію дапутатом,що зізд партіі пропустив в Києві, молодець -прапор нести в Красилові це важливіше. Білевич не міг-сил не стало! Позор Свободі в Красилові!!!

 14. Всі прихлебаі з Парадайза перейшли в футбольну команду до голови РДА. Ой так хочуть знати хто на них пише,що аж в міліцію звернулись.Наташі і КО-писав і буду писати- для цього портал і існуе.

  • Одна пані так старається вгодити голові РДА,ну дуже старається,так хоче підлизатись,що аж пішла в міліцію.Шановна пані,в світі купляється все за гроші-але повагу до себе не купиш,повагу Треба заслужити.Ставши маріонеткою-давай дальше підлизуйся до керівництва.Ганьба тобі від освітян!

 15. Ой! Це хто такий відважний?Дивись вчитель не наступи підошвою на гадність,ой гідність Пані,а то вона піде зі скаргою тепер не в міліцію, а до прокуратора. мо там тоже якийсь куманьок знайдеться

 16. Шановні Красилівчани! Ви пів-року гетькали многожону,штепселям та іншим антимайданівцям. Догетькались????Пан Сабій на чолі з Красилівською ВО которая Свобода так хоче ще раз пройти до ВР,що вже обнімаеться з антимайданівцями. Не буде нічого дивного коли в Красилові СВОБОДУ очолить пан Арсенюк.Ми говорім ПР-подразумеваем Свобода. Ми говорим Свобода-ой яка нахер Свобода-це Партія Регіонів. Оце ГАНЬБА.

  • Плаче Шевченко….Плаче Небесна Сотня…Розрили могилу свободівці.Позор,якого в Україні не було.”Соперники” за долю неньки країни побратались.До чого дійшли…Вчорашні вороги разом фотографуються.Свободівці,візьміть видаліть фото з антимайдану,бо пече душа в освітян району,зокрема освітян ЗОШ №2,де народний депутат Сабій в “обнімашку” стоїть з анимайданівцем.Та ще й фотом хизуються на сторінці в контактах група “Свобода”.Поцілуйтесь,обніміться вчорашні вороги.А тепер,що аплодувати вам за вашу дружбу.Плаче Шевченко…Плаче Небесна Сотня…Плаче душа…

 17. Тупые свободой, твари!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.