На базі обласного госпіталя інвалідів ВВВ демобілізовані “атошники” зможуть проходити реабілітацію

У Хмельницькому на базі госпіталя інвалідів Великої вітчизняної війни зможуть проходити реабілітацію і демобілізовані бійці з зони АТО.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомила начальник департаменту соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації Світлана Лукомська.

“В рамках обласної програми допомоги “атомникам” виділяються цільові кошти для придбання додаткового медичного обладнання. Також цьому госпіталі є шість відділень та база, яка зможе дати і реабілітацію і лікування паралельно. Створювати якийсь новий центр зараз є не доцільним, оскільки кількість інвалідів Великої Вітчизняної війни щороку зменшується”, – зазначила Світлана Лукомська.

Щодо психологічної реабілітації, вона зазначила, що ще жодного разу до них в департамент не звертались з цією проблемою. Якщо звертались, то лише за матеріальною допомогою, якої  виплачено понад 800 тисяч гривень.

Окрім того, вона звернула увагу на те, що обласна програма допомоги воїнам АТО та їхнім сім’ям, яку планують затвердити 7 квітня на черговій сесії обласної ради, сформована на базі нагальних звернень громадян до департаменту соціального захисту. Загалом, програма передбачатиме 29 пунктів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.