Головний “еменесник” Хмельниччини Болібрух поплатився посадою?

Начальника Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, полковника служби цивільного захисту Бориса Болібруха звільнили із займаної посади.

Фото ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

Фото ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

“Прийнято рішення про звільнення всіх голів ДСНС у регіонах… За всіма цими областями комісійно буде проведено відповідну перевірку й буде прийнято рішення про подальшу можливість працювати цим керівникам у системі ДСНС і про ступінь їхньої участі в корупційних схемах, які виявлено”, – про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на сьогоднішньому брифінгу, пише УНІАН.

У секторі зв’язків зі ЗМІ та роботою з громадськістю Головного управління ДСНС у Хмельницькій області повідомили НГП, що не отримували жодного наказу на звільнення Болібруха.

Як відомо, сьогодні на засіданні Кабінету міністрів України було взято під варту голову Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського і його заступника Василя Стоєцького.

Їх підозрюють в організації злочинних схем закупівлі палива у приватних компаній за завищеними цінами. Чиновників затримали в порядку ст. 208 КПК України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. нарешті цього корупціонера зняли

  2. Хай дякує, що не з особистим позором пішов!!!

  3. Болібрух думав що він всесильний бо Бочка його однокашник, бабло йому возив область обдирав.Тремти КОРУПЦІОНЕР бо на тебе скоро тоже кайдани вдягнуть.

  4. Ого, МНСники відкат зажали і відповідно поплатились. Система відкатів нагору існує в усіх без винятку силових структурах ( не знаю лише за СБУ).

    • А що можна говорити про боротьбу з корупцією якщо корупціонером є найвища посадова особа (він чи його сім’я має всім відомий бізнес)? А всі ці “антикорупційні дії” є “показухою”.

  5. А хапуга Якимчук давно повинен помінятись місцями із засудженим колонії. Який позор генерал!!! Ти пішов на пенсію і займаєш посаду Начальника управління!!!! Призначили виконувати обовязки нового очільника, а Якимчук не пускає його в кабінет і заважає працювати!!!! ТИМОФІЮ!!! іди вже. Тюрми згорять а ти ще будеш сидіти на пепелищі!!!! Ти вже колонії обікрав повністю) Устаткування металолом граніт Шепетівської колонії разом із начальником цієї колонії Мазанюком!!! А Замкова колонія 58 Начальник колонії Хомяков невже відповідні служби не володіють інформацією?

  6. Надіюсь тільки, що Болік не відкупиться від відповідальності.

    • Пожежний, я думаю, що твої сподівання не здійсняться. На даний час він почуває себе не погано, хоч і відсторонений від виконання обов’язків. Ось тільки чому…??? Можливо не весь дах перегнив?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.