На Хмельниччині проводитимуть сільськогосподарські ярмарки з нижчими цінами

Аби уникнути ажіотажного попиту та недопущення підняття цін на сільськогосподарську продукцію та продукти її переробки у Хмельницькому 7 березня відбудеться черговий сільськогосподарський ярмарок. На ньому, зокрема, будуть реалізовані різні соціально важливі продукти харчування за рекомендованими цінами.

Подібну практику запровадять і у  Ярмолинецькому районі. Тут також планується проводити ярмарки за участю сільськогосподарських товаровиробників та переробних підприємств, на яких реалізовуватиметься продукція за цінами виробників.

Наразі в районі намагаються стабілізувати цінову ситуацію на споживчому ринку. Зокрема, запроваджено моніторинг цін на споживчому ринку основних видів продукції сільського господарства та переробних підприємств району.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

 1. Девальвація в Україні становить 28,5%, але справжній її рівень в недалекому стане до 250%.

  «Гіперінфляція завжди і скрізь є політичним явищем. Вона трапляється після воєн і революцій, коли уряди змушені друкувати потрібні їм гроші, оскільки вже нічого обкладати – і саме це сталося в Україні ».

  Просто на зміну партійним босам прийшли олігархи, але корупція і неефективність залишилися тими ж, а частка тіньової економіки, за оцінками МВФ, становить в Україні 50% ВВП.

  І тепер через війну з Росією – своїм найбільшим торговим партнером – Україна втрачає ті крихти, які ще залишалися.

  «Хороші новини, якщо вони є хороші, полягають в тому, що кредит МВФ стабілізує українську економіку, а разом з нею – і інфляцію. Втім, не дуже хороша новина – це те, що навіть з цими грошима ми з Вами все одно повинні сильно затягнути паски. А погана новина в тому, що для стримування інфляції їй доведеться підняти курс ще вище, а це ще більше підірве зростання.

  Інакше кажучи, все, що може врятувати українську валюту, погіршить стан її економіки в середньостроковій перспективі. Однак в Україні не буде нормальної економіки в будь якій перспективі, якщо падіння нацвалюти не зупиниться.

  Тому навіть якщо все піде, як треба, Україна буде змушена пройти через великі страждання. Коли ти банкрут, хороших варіантів не існує.

  • ти правильно пишеш.
   ярмарками обласна влада хоть трохи рятує ситуацію. ціни на ярмарках набагато нижчі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.