У Хмельницькому створили жіночий антикорупційний рух

Сьогодні п’ятеро хмельничанок, котрі пройшли навчанні за проектом «Жіночий антикорупційний рух», оголосили про створення осередку боротьби з корупцією у нашому місті.

Вони заявили, що вже мають напрацювання і  попередні результати по кільком напрямкам. Деталей поки не розкривали, щоб не злякати корупціонерів, справи яких досліджуються.

Новий рух не є формальним об’єднанням. Він не має відношення до жодних політичних сил, але готовий співпрацювати з усіма громадськими організаціями, котрі мають схожі завдання.

Дівчата запросили приєднуватись всіх хмельничан, котрим не подобається корупція. Хмельницький ЖАР має свої сторінки у соцмережах Вконтакті та Фейсбуці. Туди можна писати про прояви корупції, з якими ви стикнулись. На такі повідомлення ЖАР реагуватиме двома способами. По-перше, абсолютно всім будуть надані консультації по тому, як діяти у тій чи іншій ситуації. До найскладніших ситуацій будуть долучати юристів – волонтерів та пресу.

При цьому активістки ЖАРу наголосили, що 5 дівчат фізично не зможуть боротися з усіма випадками корупції на Хмельниччині. Тому вони запрошують приєднатись всіх, кому не подобається корупція.

Для цього треба або написати в групи ЖАРу у соцмережах, або прийти на відкриті зібрання. Перше з них відбудеться 10 березня о 18-30 у конференц-залі Хмельницького молодіжного клубу розвитку по вул. Сковороди, 11.

Про наступні буде повідомлятись на сторінках проекту: https://www.facebook.com/groups/km.jar/?pnref=storyhttps://vk.com/km_jar

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. ну ще тільки “бабського” антикорупційного руху не було… як люди не розуміють що від створення 100500 ГОшок і рухів проблема не вирішиться!!!

    • а як люди не розуміють, що від “крякання” в інтернеті нічого не зміниться! І сидіти тут фекати – це смішно. Це добровільне об”єднання, піднімайте п”яту точку і до роботи! Чи зусиль замало?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.