В Кам’янці-Подільському презентували програму «Європейської молодіжної столиці»

В прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради відбулась презентація програми «Європейської молодіжної столиці – 2018». Директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема повідомила, що в заявці потрібно було вказати місію, концепцію та програму молодіжної політики Кам’янця-Подільського через три роки.

Кожне місто-претендент надало конкурсній комісії план заходів, розроблених спільно з молодіжними організаціями, в 6 ключових напрямках.  Кам’янець-Подільський планує створити в 2018 році навчальний центр ІТ «Університет дизайну»( разом з «Відкритим університетом Майдану»),  Молодіжну школу журналістики(спільно з «Громадським Телебаченням Поділля»), міжнародний літній табір лідерів молодіжного волонтерського руху для обміну досвідом та міжнародний конкурс молодіжних старт-ап проектів «Start-up-Drift». Сподівається місто вразити Європу і своїм фестивальним досвідом. Зокрема планується вивести на новий рівень фестиваль вуличного екстриму(воркаут, ВМХ, велоспорт), міжнародний фест «Острів 7 культур» та фестиваль вуличного мистецтва «Республіка». Всього в заявці Кам’янця-Подільського заплановано 12 заходів.

Нагадаємо, що в 2 тур європейського молодіжного форуму відберуть лише 5 міст-кандидатів. Переможця конкурсу оголосять у листопаді 2015 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.