Кам’янець-Подільський вирішив поборотись за звання “Європейської молодіжної столиці”

Сьогодні депутати Кам’янець-Подільської міської ради ухвалили рішення про погодження подання заявки на участь у міжнародному проекті «Європейська молодіжна столиця-2018».

В коментарі «Незалежному громадському порталу» радник Кам’янець-Подільського міського голови Володимир Хмелюк повідомив, що заявку потрібно подати до 28 лютого.

В анкеті слід вказати статистичну інформацію про місто, де основний показник – співвідношення молодого населення до загальної кількості жителів. Також необхідно вказати, чому саме Кам’янець має стати «молодіжною столицею». Другий етап конкурсу стартує в липні 2015 року, де оберуть 5 міст-фіналістів.

Ймовірніше, акцент при подачі заявки буде поставлений на досвіді міста в проведенні фестивалів та інших молодіжних проектів. Наразі вже ведуть консультації з молодіжними організаціями Кам’янця-Подільського, які планують залучити до розробки концепції популяризації міста.

Всі охочі подати свої ідеї та пропозиції можуть звертатися до радника міського голови або до директора департаменту гуманітарної політики Альони Куземи.

Вартість подачі заявки на участь в проекті становить 300 євро. За словами Володимира Хмелюка, ці витрати вже готові взяти на себе місцеві меценати.

Нагадаємо, що звання «Європейська молодіжна столиця» (EYC) надається місту на один рік, протягом якого він має можливість показати свою культурну, соціальну, політичну та економічну діяльність, яка стосується молоді.

Звання EYC спонукає муніципалітети до впровадження інноваційних проектів для пропагування активної участі молоді у суспільстві. Дану ініціативу підтримує Конгрес місцевих та регіональних влад.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.