На Хмельниччині придумали, як уникнути мобілізації – з будинків-інтернатів беруть на опіку родичів

Деякі мешканці Хмельницької області використовують людей, котрі потребують опіки, щоб уникнути служби в армії.

Про це сьогодні на засіданні колегії облдержадміністрації повідомила директор департаменту соціального захисту населення Світлана Лукомська.

“В області працюють 22 будинки-інтернати для ветеранів війни і праці, 5 психо – неврологічних та 1 дитячий інтернат. В них передбачено 2025 ліжкомісць. Станом на початок року кількість проживаючих становила 1763 людини. А на 1 березня на 60 чоловік менше. У нас сьогодні є значна проблема. Щоб уникнути мобілізації і призову до лав армії, людей, які перебувають на обліку в органах соціального захисту, забирають члени сім’ї”, – розповіла вона.

У зв’язку з такою ситуацією було запропоновано контроль за тими, хто бере під опіку ветеранів та інвалідів буде посилено. Особливо придивлятимуться до юних опікунів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. В Старосинявському районі все купляється і продається.Всі знають такси у Рамазанової(зав поліклінікою) і за группу і за опікунство.Соц.захист працює з нею разом у зговорі.Давно пора всіх поміняти!

    • Опикунство призначае не соцзахист а органи місцевого самоврядування – міська і районна рада…..

  2. В селі Голенищево Чемеровецького району не залишилося жодної бабці – на всіх оформили опікунство- на що дивиться влада??? та органи опіки – ГРОШІ!!!! Їх за взятки на передову, а дезертирів- в армію комісувати але не на 1 рік а на 3.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.