Посадовці обласного госпіталю інвалідів ВВВ “нагріли” бюджет на 2,3 млн. грн

Працівники обласного управління державної служби боротьби з економічною злочинністю задокументовали факт службового підроблення посадовими особами Хмельницького обласного госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни договору щодо придбання рентгенівського обладнання.

Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області, у грудні 2014 року працівники госпіталю, за попередньою змовою з представниками дніпропетровської комерційної структури, внесли до видаткової накладної завідомо неправдиві відомості про поставки рентгенівського діагностичного комплексу загальною вартістю 2 млн. 350 тис. гривень.

Однак, по закінченню договірних умов, вказаного медичного обладнання встановлено не було, а обласному бюджету завдано збитків на вказану суму.

Прокуратурою Хмельницької області 18 березня за фактом службового підроблення відкрито кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення) КК України, за яким обґрунтовано підозрюється головний лікар медичної установи.

Покарання за вказане правопорушення може сягати5 років позбавленням волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

 1. А Олуйко так захищав головлікаря Пінчук! Разом крали? Коли ви вже подавитесь тими грішми, злодюги?!

 2. Лист: Доки будуть царювати Пінчуки?!
  ІЗ АРХІВУ.
  Шановна редакція,
  Звертаємося до вас анонімно, але просимо розмістити цього листа на сайті. Це біль міста Хмельницького та його певної частини його громадян.
  Доки будуть царювати Пінчуки?!
  У Хмельницькому є госпіталь інвалідів війни, де „царює” Пінчук Людмила Михайлівна.
  Так, царює, бо для цієї людини не існує законів, немає прав людини, є тільки те, що задовольняє її амбіції, її примхи. Жорстока, лицемірна, для досягнення особистої мети нехтує всім. Актриса, вміє гарно розмовляти, зовні – сама святість, а нутро – отрута, злість, ненависть до людей.
  Її мета – хворобливе володарювання та гроші.
  Діагноз – параноя, манія величності.
  Заради досягнення своєї мети використовує своїх заступників, яких сама собі обирає та які діють по її сценарію.
  Куди, ви запитаєте, дивиться профспілка?
  Голова профспілки, якого, до речі, вона теж призначила сама (всупереч правилам обирання голосуванням колективу) узгоджує її накази, підтримує її на всіх нарадах та „тортурах” неугодних працівників. Ніколи не захищає прав працюючих, мотивуючи тим, що він „хоче працювати”, тобто боїться звільнення.
  Заступника по лікувальній частині обрала такого собі провінційного дядька, якому тільки скаже „фас” і він накидається на людину наче скажений пес із грубістю затятого вовка: треба загризти – загризе. Про культуру або звичайну вихованість навіть не йде мова. При цьому йому не бракує розуму та сумлінності брати хабарі за лікування, чи за прийняття хворого в госпіталь. За його відданість Пінчук затуляє на це очі та дозволяє використовувати службову чергову санітарну машину, щоб дістатися йому кожний день на роботу та з роботу до дому в село.
  До речі, сама Пінчук, не знає, що таке транспорт загального користування. Вона, всупереч закону, використовує службовий автомобіль з особистим водієм, який обслуговує тільки її і не тільки у службових справах.
  З приходом на роботу декілька років тому головного бухгалтера, яка також не уступає грубістю і хамством начмеду, на усі питання щодо заробітної плати, фінансування та ін. – одна відповідь – немає грошей.
  Економія в усьому. До госпіталю надходять спонсорські гроші, а співробітники за свої кошти купують фарбу, роблять ремонти, купують усе необхідне для відділень. Пінчук вимагає писати тільки рапорти про залучення коштів.
  Звідки у лікаря, навіть і головного, стільки грошей, щоб кожного року літати в США та Великобританію, бо там її діти? Мати рахунки за кордоном, квартири, дачі?
  А скільки потрібно грошей, щоб купити собі „Заслуженого лікаря”, нагороду „Княгині Ольги”? (Який вона заслужений лікар, якщо за 14 років не може навчитись робити ультразвукове дослідження – все вчиться і сидить біля лікаря записуючи усе під диктовку?)
  Купити собі ще на декілька років „царський престол”, бо вона вже давно на пенсії?
  Купити на кінець правосуддя?…. Отже вона протягом багатьох років відкрито загрожувала усім підлеглим репресіями або навіть звільненням з роботи за відмову голосувати у свій час за Кучму, Януковича.
  Пінчук не простою агітацією відробляла гроші, отримані під час виборчої кампанії Януковича, – вона загрожувала та досі морально знищує прихильників Ющенка. Влаштовуючи терор підлеглим у госпіталі, Пінчук намагається тримати усіх у боязні, щоб ні у кого не з’явилося думки скаржитися або свідчити проти неї.
  Хто знає її поверхово, скаже, що все це брехня та наклеп, тому що вона вміє напустити пилу в очі та зробити собі гарний імідж. А насправді ж, вміння гарно розмовляти не заважає, а тільки підсилює її здатність робити зло людям на користь свого володарювання.
  „Царювання” та нагороди вона отримала за режиму Кучми, сподівалась продовжити „беспредел” при Януковичу. А незабаром наступні вибори, і безчинство продовжуватиметься?
  Чому ж людина, свідомо порушуючи закон і зневажаючи політику нової влади досі не відповіла за свої ганебні дії та все ще знаходиться при владі?!

 3. Ну понятно, проблемы есть везде, в каждом коллективе, у каждого начальника. Но в данной конкретной ситуации все натянуто и скорее всего для того чтобы в прокуратуре поставили очередную галку-палку за раскрываемость преступлений. Чушь придуманная еще при Сталине Вышинским работает по сей день. Получается чем больше преступлений в обществе тем больше прокуратура их раскроет ,тем лучше она работает. То есть чем больше преступлений в обществе тем лучше!!!! Да прокуратура должна заниматься профилактикой чтобы преступлений совершалось как можно меньше, а не наоборот! Больная страна! В данном случае ситуация, скорее всего, стандартная, провели тендер на закупку, оформили в казначейство документы, а казначейство берет только с накладной! и дальше казначейство деньги не уплатило, образовалась кредиторка, кредиторку нужно утвердить на сессии после бюджета, это же как долго! фирму выигравшую на тендере просят оформить договор об отвественном хранении пока казначейство не уплатит деньги, это может быть через год после тендера! Чего ради фирма должна хранить целый год технику???? Это же бред! Никакой бизнес не выживет! Фирма обязалась поставить технику значит поставит, но только после уплаты денег, а не наоборот. Хотя по документам фирма вроде как получила деньги, накладную ж дала! Система бредовая до ужаса. Вот такие преступления раскрывают, преступления которых нет и не могло быть, они только на бумаге! Бедное общество! Зато прокуратура поставила себе галку! Лучше помогите как эту систему изменить, чтобы не были заложниками казначейства ни те кто покупает, ни те кто продает. Техника то больным нужна! Дело страдает, но никому до этого нет дела!

 4. Українському суспільству треба кардинально змінити своє ставлення до корупції.

  Корупція – це не вкрадений мільярд гривень конкретним чиновником. Корупція – це руйнація, спричинена цим злочином. Це руйнація держави, соціальних інститутів, руйнація майбутнього.

  Хоч і опосередковано, але саме корупція призводить до скорочення населення. Саме корупція винищила нас, і за 20 років вбила 5 мільйонів українців. Корупціонери вбивають нас, нашу країну і наше майбутнє.

  Ми не помилимося, якщо прирівняємо корупцію до вбивства, воно так насправді і є.

  Ми будемо праві, якщо прирівняємо корупцію до державної зради.

  І буде правильно, якщо покарання за корупційні злочини буде максимальним. Як мінімум – довічне ув’язнення. Як оптимум – смертна кара.

  Переконаний, за корупцію в особливо великих розмірах, наприклад, від 10 мільйонів гривень, як і за вбивство – Україна має ввести смертну кару. Так як і за умисне вбивство. Так як і за державну зраду. Так, як і за торгівлю важкими наркотиками.

  Смертна кара – це не щось страшне.

  Смертна кара є в Китаї, в США, в Сінгапурі, в країнах що мають найнижчі рівні корупції у світі.

  Смертна кара – це демонстрація розуміння і готовності країни жорстко боротися з великими злочинами, боротися і перемагати.

  Прийнявши принципове рішення про введення смертної кари, за вбивство, за торгівлю наркотиками, за державну зраду чи корупцію в особливо великих розмірах – Україна продемонструє всьому світу що ми вже не вчорашня слабка країна-жертва, що чекає коли за неї приймуть рішення.

  Україна має стати сильною, з швидким і жорстким покаранням вчинків, що вбивають наше майбутнє.

  СМЕРТНА КАРА ЗА КОРУПЦІЮ.

  І тоді можливо побачимо належну роботу державних органів і омріяний розквіт України. Не раніше.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.