27 школі Хмельницького можуть присвоїти ім’я загиблого “кіборга” Дмитра Іваха

Хмельницькій спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №27 можуть присвоїти ім’я загиблого “кіборга” Дмитра Іваха.

Відповідна інформація буде заслухана на засіданні міськвиконкому 12 березня.

Виконком має розглянути звернення Галини Івах щодо перейменування спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 та таке ж клопотання від самого навчального закладу і винести на розгляд чергової сесії.

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

Крім цього, є намір виготовити меморіальну дошку на честь загиблого військовослужбовця Іваха і встановити її на приміщенні 27 школи.

Як писав НГП, у січеі 2015 року Дмитро Івахом загинув, виконуючи бойове завдання у Донецькому аеропорту. Він служив у складі 95-ої аеромобільної бригади.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. С какой радости теперь должны переименовывать наши школы именами убийц, поднявших руку на свой и братский народ?
    Искренне жаль и убитых и раненых, но это не наши защитники. Это предатели продавшие нас европейским пид…сам.

    • первый пиндос путин – дети в Европе, собственность в Европе, деньги – в Европе. Лавров – второй пиндос – сын учился, живет, работает в Нью-Йорке, деньги и собственность там же и тд и тп. А вообще то вон кремлевских ботов из сайта!

  2. Героям Слава! Спочивай з Богом Дмитре!

    а хмельничанка – падло, СБУ тебе скоро знайде.

  3. який сенс перейменовувати назву школи, якшо (не дай Бог звичайно) випускників школи які загинуть в АТО з часом буде не 1 а 2,3 ,4 чи 5 , будем називати кожен кабінет і клас на честь кожного солдата чи як, а батьки будуть доказувати чий син був важливіший і як правильніше школу назвати, може хтось поділитися думкою з цього приводу?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.