Фермер-голова РДА повинен піти?

Рішенням Апеляційного суду області 10 березня залишено в силі постанову Деражнянського районного суду за результатами розгляду складеного Управлінням СБУ в області протоколу щодо голови райдержадміністрації, якого визнано винним у вчиненні адміністративних корупційних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 172-4 та ст. 172-7 КУпАП.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, керівник РДА, всупереч вимогам антикорупційного законодавства, одночасно виконував функції органу правління фермерського господарства. У передбачений законом десятиденний термін з часу призначення на посаду держслужбовця не передав належні йому корпоративні права у ФГ в управління іншій особі та не повідомив у письмовій формі голову Хмельницької облдержадміністрації про пов’язаний із цим конфлікт інтересів.

Фото з сайту Деражнянської РДА

Фото з сайту Деражнянської РДА

Відтак за порушення спеціальних обмежень та неповідомлення про конфлікт інтересів на голову районної державної адміністрації судом накладено адміністративне стягнення  – 1700 гривень штрафу.

Як відомо, з квітня 2014 року головою Деражнянської райдержадміністрації призначений Анатолій Перейма.

Довідково Відповідно до ч. 2 ст. 22 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», за вчинення корупційного правопорушення, пов’язаного з порушенням обмежень, передбачених цим Законом, керівник районної державної адміністрації підлягає звільненню з роботи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Так у нього є з кого брати приклад, це всі знають.

  2. нормальний дядько, не гоніть. порушення – тупа формальність. він з села, живе в селі і нічого не краде.

  3. фермера, який всю зиму відстоював Україну в Києві на Майдані призначили головою РДА. Фермер-це особлива форма с/г бізнесу. І складно юридично в стислі терміни правильно передати його. Замість того щоб підказати як це правильно зробити , силовики з засади “корупціонера” ловили. Хлопець ( чи не перший фермер на цій посаді) за ці 20 днів просрочки не наніс ні копійки збитків , не мав жодної вигоди. Ну що ж “право” торжествує!!! Радіють ці кого він заставив заплатити державі вкрадене.і мстяться. Наївна ,чесна людина думала ,що в районі встановить справедливість—не розрахував сили мафії. Нищать щоб інші боялись. Будемо відстоювати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.