Депутата Хмельницької міськради оштрафували за неправильне паркування

Сьогодні у Хмельницькому під час рейду по боротьбі з незаконною торгівлею було виявлено автомобіль припаркований на тротуарі біля зупинки «Філармонія». Згодом  виявилось, що на цьому авто приїхав депутат Хмельницької міської ради Олександр Кізляр.

Увагу правоохоронців на порушення звернули жінки, що здійснюють незаконну торгівлю на тому ж тротуарі.

«Нас виганяють, щоб тут джипи паркувались. Він тут щодня авто ставить», – заявили вони, і почали вимагати оштрафувати порушника.

Доки міліція разом з протестуючими підходила до авто на тротуар заїхав ще один автомобіль і почав паркуватися поруч.  Міліціонери зустріли цього водія під час виходу  з машини. На порушника одразу склали протокол.

Незабаром з’явився і водій першого авто. Ним виявився рідний брат депутата міської ради Кізляра.

Фото Ксенії Орлової, НГП

Фото Ксенії Орлової, НГП

Правоохоронці пообіцяли, що адмінпротокли на обох порушників будуть оприлюднені на сайті УМВС в Хмедьницькій області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Це два вора акробата яки будучи депутатами крадуть гроши хмельничан , их давно вже треба посадили , херови кизляри?

 2. Паркування на тротуарах не підтримую, але тоді й всіх – хто паркується на зелених зонах біля під’здів житлових будинків та в інших заборонених місцях (“НА КІЛ БЕЗ вазеліну”)! Норма має діяти для усіх а не показово-вибірково!

 3. А меня эта торговля в центре города просто достала. Уже целые прилавки со всяким лохмотьем и зельем поставили. Это не бедные бабки, а наглые торгаши, уродущие наш город. Нашли крайних Кизляров! Милиции конечно проще влепить штраф адекватному человеку, чем просто сделать замечание о несанкционированной торговле той злой бабке, что разложила ящики по всей улице!

  • Кізляри – адекватні? не смішіть

   • А чому не адекватні Кізлярі? В них класні магазини і піцерії. Продукти свіжі завжди і смачні, не те що в фуршетах все прострочене. Давно вже в Кізлярів купую. В них ще терплячка залізна такий бардак під своїм магазином терплять, в Москві давно б вже розігнали і ніхто б не писнув.

 4. Мне просто интересно, люди которые пишут хамства здесь, вы хоть знаете этих людей. Лично мое мнение: “Начните со своих грехов и к чужим не доберетесь!”

 5. Ну,паркувались.Тепер не будуть.Це що кримінал? є чим займатись в данний складний час.На такі моменти можна і не звертати уваги.За кордоном всі паркуються,як можуть.І проблем немає.А те,що пишуть брудні висловлювання,то це в першу чергу до Тараненка.Він дозволив дописувачам перетворити НГП в помийну яму.Такого бруду ніде більше немає.

 6. Відносно паркуватись чи не паркуватись, винні чи не винні, давай те но згадайте слова В. Чорновола -“Україна пчинається з тебе”. Я веду до того що, порядок наводить потрібно не тільки у своїй світлиці, ви ж, мочитесь (вибачте) в унітаз, а не посеред своєї квартири. Хороші Кізляри чи погані, це інша справа винуваті значить мають понести покарання, хтось інший зробив правопорушення ( не має значення ні титул ні звання) відповідно отримуй. ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ ,,, .

 7. Вірно, закон один для всіх, але треба дивитись не тільки біля Філармоніі як вони паркуються , а по всьому місту (уроди ставлять машини де попало, або увімкне аварійку і стане де попало, ніби ср-ти захотів). А як ці джиповласники і іномаровласники їздять? Просчто жах. ВОНИ СЕБЕ РАХУЮТь ХАЗЯЯМИ! ДАІ, беріться за роботу, всіх цих опудалів треба штрафувати

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.