В центрі Хмельницького розгорнулась війна проти стихійних ринків

Сьогодні вранці міліція Хмельницького провела рейд проти незаконної торгівлі на вул. Кам’янецькій біля зупинки «Філармонія».

P_20150328_074833

Правоохоронці розпочали роботу о 6 ранку. Наряди з дільничних інспекторів, патрульно-постової служби та підрозділу «Богдан» стояли на тротуарах, заважаючи торговцям розкласти товар. На перехресті чергували інспектори ДАІ.

Значна кількість торговців перейшла на сусідній ринок. Там уже о 8 ранку був справжній аншлаг.  Інші  ж торговців не поспішали переходити зі звичних місць. Хтось стояв біля міліції, чекаючи доки та відійде, хтось торгував «з-під поли», тобто з сумок. Безпосередньо біля ринку зусилля міліції взагалі виявились марними.

P_20150328_072621

P_20150328_074022

P_20150328_074125

P_20150328_074225

Найзапекліший опір чинила підприємець, котра постійно працює на тротуарі біля аптеки. Справа дійшла до спроби вилучити товар – ящик з яйцями. В результаті  кілька яєць опинились на тротуарі і на формі міліціонера. Скандал спалахнув з новою силою. Доки міліція відволіклась на розбиті яйця інші продавці розгорнули справжній торговий ряд просто у них за спинами.

В розпал конфлікту в натовпі з’явилась заступник міського голови Ольга Мярковська. Продавчині приступили до неї з вимогою надати їм облаштовані торгові місця, бо ринку на всіх не вистачає. А до того дозволити торгувати, як зараз.

Ольга Мярковська запропонувала створити по цьому питанню  місцеву ініціативу і винести її на розгляд міської ради. А до того дотримуватись закону, який забороняє стихійну торгівлю. Перемовини завершились заявами, що влада втратила довіру.

«Будемо торгувати доти, доки не побачимо рішення суду про заборону», – резюмували продавці.

Міліція планує і надалі перешкоджати стихійній торгівлі в цьому районі.

Нагадаємо, що боротьба з нелегальною торгівлею біля зупинки «Філармонія» розпочалась після скарги одного з місцевих мешканців новопризначеному голові Хмельницької облдержадміністрації Михайлу Загородньому.

Усі фото Ксенії Орлової, НГП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. Все,влади не було й не буде-бо вона не для людей,а для себе!

  • Якщо люди гадять там де живуть, ніяка влада не допоможе. Бо люди звикли так жити. Де живе – там торгує, де торгує – там плює…..

 2. спекуклянта на ГІЛЯКУ!!!!! Слава Україні!!!!!

 3. Анонімні ананісти не дають народу їсти!!!

 4. на железном базаре пустые ряды, а на камянецком, где должны торговать продуктами, торгуют б\у железом. отправте железо на железный базар!!! и всё станет на свои места!!!

  • На базарі на Кам”янецькій пусті прилавки. Так ні, треба ж за рукав шарпати, треба ж пхати свій обпльований всіма перехожими товар вам в руки.

 5. Во всем сепаратисты и Путин виноваты – неправда ли говнохохлы?

  • у всьому винен такий сепар як ти!!! провокатор херов

  • в скарженцах каникулы, виталий на свободе!

   • Конечно путин виноват, вместо того чтобы вести политику умного человека, прогрессивного человека, политику дружбы и добрососедства, путин посылает на бойню своих россиян, убивает украинцев, культивирует в своем народе ненависть и ложь, поддерживает вора януковича и его банду! ПУТИН ВИНОВАТ!

 6. Потрібно “ПОДЯКУВАТИ” Ковальчук Ірині Іванівні, яка дуже гарно продала територію ринку під кіоски і це добре знав Мельник.
  А людям як ВИЖИТИ!!!!
  А тим, що живуть у будинку як терпіти шум, крик з самого ранку!!!
  Може хоч зараз подумають про тих що продають і тих що живуть.

 7. А что в стране полный порядок? Нет преступности? Война может закончилась? Что ментам нечем заняться, так они с торговцами воюют?
  Миша! А что, если ты разгонишь бабушек так областному бюджету прибавиться?
  Леве Бирюку.
  У вас в.о.міського голови, наибольшая фракция (по результатам выборов), так кто хозяин в городе? Вот этот новый губернатор УНП=ПР?
  А может “Батьківщина” так готовится к местным выборам? Так Вы тогда пролетите вчистую. Подумайте!!!!

 8. Нехай торгують хоч з тротуару, хоч з колін, але не у невстановленому для того місці в центрі міста (навпроти філармонії – культурного закладу). Малого того, що все місто (яке і так не надто естетично виглядає) спотворене різноманітними “кіосками”, які стають цілими товарняками на тролейбусних зупинках та інших людних місцях, так ще й кожен окремо буде розкладатися торгувати де йому хочеться незважаючи ні на що. Всім треба заробляти і всі люди, що працюють дотримуються тих чи інших правил і законів.

 9. Підтримую, ще б з привокзальною площею розібрались, а то ці кіоски 20-ти річної давності “Пончик плюс” і т.д. – жах. Надіюсь усі хочуть жити в цивілізованому суспільстві, охайному, чистому місті. Торгівля має здійсюватись у встановлених для цього місцях.

  • С привокзальной площади уберут когда-нибудь эти киоски- гадюшники, сколько можно на это смотреть, позорище!!!

 10. Жители Хмельницкого превратили свой город в сплошной грязный базар! Это ж какой уровень торговать с земли и покупать с земли.

 11. Вон базары с улиц и тротуаров города!!!!! Очистим город!

 12. Підтримую,як можна цей ОБПЛЬОВАНИЙ ПЕРЕХОЖИМИ товар купувати?!

 13. Винна в усьому Лукомська-депутат!

 14. Она то тут каким боком?

 15. Да, ця Ковальчучка багато недоброго зробила для місятн! Чи не так? І зараз пишуть що вона зібралась у мери на наступних виборах? Та цеж повний п-ць, кого її на мера? Да її взагалі неможна допускати до влади! Хай йде бараболі саджає на городі і не висовується, вона вже наробила, чудо!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.