У Ядухи занепокоїлися бабусями, які стихійно торгують у Хмельницькому

Керівництво Хмельницької облдержадміністрації занепокоїлося стихійною торгівлею у Хмельницькому та інших містах обласного значення.

Про це сьогодні на колегії ОДА заявив заступник голови ОДА Леонід Гураль.

“Гостро стоїть питання несанкціонованої торгівлі продуктами харчування на стихійних ринках Хмельницького та інших міст обласного підпорядкування. Як ракова пухлина, стихійна торгівля переходить і до районних центрів, де продають просто на вулицях. Чи є це питання? Насамперед органів місцевого самоврядування та інспекції з питань захисту прав споживачів області. Ані у Вінниці, ані в Тернополі, чи в Черніцях такого позириська, як у Хмельницькому, немає”, – заявив високопосадовець.

Він наголосив, що всім службам потрібно активізувати роботу, щоб “позбутися цього ганебного явища”.

Аналогічну стурбованість висловив губернатор Василь Ядуха.

“Дійсно, невдовзі всі цетральні вулиці міст будуть встелені торбами. Так не повинно тривати! Якщо не можеш віднайти важелів впливу, дай можливість працювати іншому керівнику”, – звернувся очільник ОДА до міських голів.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 26

 1. Давно пора разогнать или выделить специальные места. Для примера попробуйте заехать во двор Трудовой11. Чем там только не торгуют. Где налоговая,участковые? Знаю….снимают дань и ничего не видят….

  • Щось не подобається? Вали з міста. Для цих бабусь це єдиний реальний дохід до їх ніц вартої пенсії.

 2. Ну, да, ну, да, украина же в европу вступает. А тут нищие бабуси под ногами вертятся. Позор! Разогнать, мать, мать…

 3. Ми ж всі хочемо в Європу, потрібно пристосовуватися під європейські стандарти!!!!

 4. А ще розігнати ,,валютчиків,,

 5. А де ви бачили в Європі такі стихійні ринки ?

 6. Я подивлюсь, як там лежать ті кури на асвальті біля “Мрії” мені аж тошно робиться.

  • Якщо є попит, то є пропозиція. Подумати тільки, як треба довести людей, щоб вони купляли підозрілі продукти. Та й селяни, певне, не від доброго життя торгують… Хоча я впевнена, що то перекупщики, бо селянам немає часу по пів дня стояти на базарчиках.

  • Їж фабричні кури.

 7. А тепер давайте тверезо подумаєм, чи ми готові до тіеЇ європи…Стихійні ринки- це вогнища антисанітаріЇ! Але цим людям,надіюся, створять відповідні місця для продажу свого товару!

 8. Порядок має бути в усьому,в тому числі і в торгівлі.

  • Порядок формують прозорі правила ринку і чесна конкуренція. І відсутність комерційного інтересу у чиновників.

 9. Давно потрібно навести лад у цій справі.

 10. 1. “А де ви бачили в Європі такі стихійні ринки ?” – а де ви бачили в Європі такий соціальний захист, що людина берез безгрошівя змушена з парою літрів молока і куркою їхати за десятки кілометрів у місто, щоб виручити пару десятків гривень?!
  То може з причин проблеми почнемо?!

  2. “А тепер давайте тверезо подумаєм, чи ми готові до тіеЇ європи…”
  Це дуже схоже на ситуацію, коли баба пішла в театр, всралася посеред вистави і почала кричати, що “та де ми готові до того театру!”
  З відси висновок:
  -то не театр винний, що баба завчасно не подумала сходити в туалет;
  -в театр варто ходити, щоб підвищувати свій культурний рівень, а не власними діями створювати відмовки від культпоходів.
  -якщо баба знає, що у неї можуть в будь-який момент виникнути проблеми із шлунков, то варто брати квиток біля проходу, щоб швиденько встати посеред вистави і побігти, куди організм кличе, т.т. піти на компроміс із бажанням сидіти поцентру залу. Але не відмовлятися від знайомства з високим і не переносити цого на “колись в світлому майдутньому” :))

 11. Люди идут туда в надежде купить натурального молочка, курицу, или еще какую то дребедень в надежде что это вырастил крестьянин на своем подворье, для себя, и просто продает излишек. но там уже давно сформировалась “элита” которая поставляет например куры похожие на домашние, но это не так. они кормленные прем иксами. и эта “элита” имеет своих реализаторов-бабушек(божьих одуванчиков), которые за 5 грн. с тушки, вам поклянутся всеми святыми что натур продукт. особенно это видно там где “галлереи”- пару крочек, пару гусочек на ящичках.

  • Бабака може продавати свою курочку і сусідову гусочку. І мати комісію за гусочку. Думаєте ви самі хитрі? Ми, українці – теж розумні люди.

 12. Для цих бабусь продане яблучко-морквина-бараболина є єдиними можливим доходом до їх жалюгідної пенсії, яка не дає шансів вижити.
  Цим питанням має зайнятися міська рада і винайти в місті місця селянам для дрібної торгівлі городиною без ГМО.

 13. Розігнати к єб*ням цих селюків. Виділити їм окреме місце на ринку(бляго у нас їх до**я) – а не перетворювати місто, у б*ять суцільний базар!!!

  Стосується ВСІХ бариго- суппоретрів!

  ПС. Вичабчте за емоції, але цей СРАЧ не може більше продовжуватися!!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.