Власник ринку “Бартерсервіс”: проти нас діє злочинна група і пішов судитися з підприємцями – ВІДЕО

Власник ТОВ «Речовий ринок «Торговий дім «Бартерсервіс» (Хмельницький) Валерій Дяченко вважає, що у конфліктній ситуації між його ринком і комунальним підприємством “Ринок “Ранковий” замішена злочинна група.

Про це сьогодні він заявив на виїзних комітетських слуханнях, ініційовані Головою комітету Верховної Ради з питань підприємсництва, регуляторної і антимонопольної політики Олександрою Кужель.

1035

“У 2003 році за вказвікою тодішнього мера Миколи Приступи був створений ринок ТОВ «Речовий ринок «Торговий дім «Бартерсервіс». Це зроблено для того, щоб  дане підприємство займалося виключно ринками. У 2007 році ринок добудували на додаткових 6 гектарах і оформили його, як об’єкт нерухомості. Однак я маю підозри, що на початку 2010 року у складі міської ради і виконкому утворилася злочинна група, яка поставила собі за ціль захопити нашу власність – ринок. Я не буду називати прізвища, але вони обов’язково фігуруватимуть потім у вироках”, – зазначив В.Дяченко.

Власник ринку зазначив, що “2010 року злочинна група не продовжила договір оренди” і, відповідно, потяглися судові справи.

[Wg9thZitKrE]

Крім цього, ТОВ «Речовий ринок «Торговий дім «Бартерсервіс» подало до суду на кількох підприємців з вимогою стягнути у них плату, яку торговці начебто не привели та змусити звільнити торгове місце. Сума позовів доходить до 44 тисяч гривень.

“З березня 2010 році 150 торговців “Бартерсервісу” (згідно з рішенням сесії міськради, комунальний ринок “Ранковий” узяв на баланм сектор “Бартер” – НГП) перестали платити платні послуги, які надає ринок. При цьому з кожним підприємцем ми уклали договір, який передбачає сплату певний послуг. Ми подали до суду на деяких з них і нехай Феміда вирішить. Адже рівненський суд визнав незаконною діяльність комунального ринку “Ранковий”, тому підприємці, котрі їм сплачувати гроші за послуги, добиваються їх повернення”, – вважає В.Дяченко.

[V0jFmrIIlLo]

Натомість Олександра Кужель попросила пана Дяченка “зупинити підпривну діяльність, яку він влаштував насамперед для влади” і запропонувала розв’язати конфлікт мирним шляхом. Приміром, політик не проти, щоб при її Комітету була створена комісія, яка би скурпульозно вивчила це питання.

Як відомо, 10 квітня Вищий господарський суд України скасував державні акти на ділянку загальною площею 5,56 га міського комунального ринку «Ранковий». Ці акти міський ринок отримав в лютому 2012 року на підставі рішення Хмельницької міської ради від 10.08.2011 року про передачу цієї ділянки «Ранковому».

Однак суд визнав дані держакти недійсними на підставі постанови Рівненського апеляційного господарського суду від 26.04.2012 року, якою це рішення міськради було скасоване, оскільки міськрада не належним чином повідомила фірмі про заперечення щодо поновлення договору оренди.

При цьому апеляційний суд визнав поновленим договір оренди 5,70 га ринку «Бартерсервіс» із ТОВ «Речовий ринок «Торговий дім «Бартерсервіс».

Довдіка НГП. Договір оренди між міськрадою і «Торговим домом «Бартерсервіс», який був укладений у 2005 році строком на 5 років, не був поновлений після його закінчення у 2010 році. Причиною цього були численні скарги профспілки орендарів торгових точок на цьому ринку. Вони скаржилися на незаконне завищення орендної плати, погане освітлення і поганий догляд за територією.

При цьому після передачі ринку в управління «Ранкового» орендна плата за кіоск була знижена з 400 грн. до 150 грн. Крім того, були зведені трансформаторна підстанція і електрощитові. За словами голови профспілки ринку «Ранковий» Олени Ільницької, також збільшилися надходження до бюджету міста. «Якщо раніше з «Бартерсервісу» надходило 200 тисяч гривень податків, то у структурі ринку сектор «Бартер» дав 3,5 мільйона гривень», – заявила вона. Люди провели кілька акцій протесту проти повернення цього ринку в управління ТОВ «Речовий ринок «Торговий дім «Бартерсервіс».

Власниками цієї фірми є Валерій Дяченко і Людмила Дяченко. Окрім того, вони є власниками кількох десятків фірм. Валерій Дяченко був керівником ФК «Поділля».

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

 1. ну и? нам то что с того?
  догадаться не сложно кто стоит за тем чтоб весь рынок хмельницкого “наша толкучка” стал единым и под одним хозяином а не под 30 -тью царками…
  так было и с 7-м км и с барабашово(там ещё есть конфликты
  и тд. все рынки страны под кемто))
  вот и до нашего дошли и логично что дойдут….
  тем более в захвате всей “тучи” заинтересованых сторон много как местных так и….

 2. стаття на ВСІМ:
  Газети Тягнибока – “благодійна” допомога бомжам від Сабія

  http://vsim.ua/Novyny-Hmelnytskogo/Vid-Chytachiv/gazeti-tyagniboka-blagodijna-dopomoga-bomzham-vid-sabiya-10295241.html

  • риги йдіть нах, до чого це посилання в темі про ринки? ви своїє тупістю тільки доказуєте, що боїтеся Свободи як чорт ладану.

 3. Таке враження, що в Кужіль Кнець вселилась. Вона настільки заангажована, що аж неприємно її слухати. Дяченко, який би він не був (гарний чи поганий) захищає своє і це логічно, а де логіка в діях і словах Кужіль? Вона себе суддею вважає, чи царицею якоюсь? Кнециха мабуть внесками ділиться з нею , таке враження складається

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.