Дяченко передумав відбирати у підприємців кіоски, які пішли від “Бартерсервісу”

Товариства з обмеженою відповідальністю “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс” (Хмельницький) відмовилося від позовних вимог до окремих підприємців, котрі з “Бартерсервісу” пішли працювати під комунальний ринок “Ранковий”.

Про це зазначається в ухвалах Господарського суду Хмельницької області, повідомляє “Єдиний державний реєстр судових рішень”.

Зокрема, у рішеннях Феміди від 17 жовтня наголошується, що “позивач на адресу суду надіслав заяву про відмову від позову в зв’язку з переговорами, щодо укладення мирової угоди між Хмельницькою міською радою, товариством з обмеженою відповідальністю “Речовий ринок “Торговий дім “Бартерсервіс” м. Хмельницький та Профспілкою захисту підприємництва м. Хмельницького”.

Нагадаємо, що наприкінці вересня цього року ТОВ «Речовий ринок «Торговий дім «Бартерсервіс» подало до суду на кількох підприємців з вимогою стягнути у них плату, яку торговці начебто не привели та змусити звільнити торгове місце. Сума позовів доходила до 44 тисяч гривень.

27 вересня у Хмельницькій міськраді прошйли виїзні комітетські слухання під егідою Голови комітету Верховної Ради з питань підприємсництва, регуляторної і антимонопольної політики Олександри Кужель щодо розв’язання ринкового конфлікту.

Як відомо, 10 квітня Вищий господарський суд України скасував державні акти на ділянку загальною площею 5,56 га міського комунального ринку «Ранковий». Ці акти міський ринок отримав в лютому 2012 року на підставі рішення Хмельницької міської ради від 10.08.2011 року про передачу цієї ділянки «Ранковому».

Однак суд визнав дані держакти недійсними на підставі постанови Рівненського апеляційного господарського суду від 26.04.2012 року, якою це рішення міськради було скасоване, оскільки міськрада не належним чином повідомила фірмі про заперечення щодо поновлення договору оренди.

При цьому апеляційний суд визнав поновленим договір оренди 5,70 га ринку «Бартерсервіс» із ТОВ «Речовий ринок «Торговий дім «Бартерсервіс».

Довдіка НГП. Договір оренди між міськрадою і «Торговим домом «Бартерсервіс», який був укладений у 2005 році строком на 5 років, не був поновлений після його закінчення у 2010 році. Причиною цього були численні скарги профспілки орендарів торгових точок на цьому ринку. Вони скаржилися на незаконне завищення орендної плати, погане освітлення і поганий догляд за територією.

При цьому після передачі ринку в управління «Ранкового» орендна плата за кіоск була знижена з 400 грн. до 150 грн. Крім того, були зведені трансформаторна підстанція і електрощитові. За словами голови профспілки ринку «Ранковий» Олени Ільницької, також збільшилися надходження до бюджету міста. «Якщо раніше з «Бартерсервісу» надходило 200 тисяч гривень податків, то у структурі ринку сектор «Бартер» дав 3,5 мільйона гривень», – заявила вона. Люди провели кілька акцій протесту проти повернення цього ринку в управління ТОВ «Речовий ринок «Торговий дім «Бартерсервіс».

Власниками цієї фірми є Валерій Дяченко і Людмила Дяченко. Окрім того, вони є власниками кількох десятків фірм. Валерій Дяченко був керівником ФК «Поділля».

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. “Покращення ” від Мельника!
  Далі буде!

  • Мельник – молодець. Намагається повернути у власність громади розкрадене колись майно.

   • Правильно було б всі ринки повернути у комунальну власність.
    За це підприємці по всій Україні. Хоч би була користь для міста.
    Дістали вже власники ринків, не вкладають у розвиток жодної копійки, а поводяться з людьми гірше рабовласників.

   • Мельник розв’язав базарні війни, а люди від того страждають

 2. Хто знає , куда направили цих 3,5 млн. гривень, що покращилось?

  • Відремонтували приміщення прокуратури, яке передадуть ген. прокуратурі:)

  • Сліпий не побачить змін. А асфальтування, благоустрій, вода, тулети, що з неба впали?

 3. Ці всі дії нагадують ситуацію, коли наркоман все програв, став залежний, та думає що відіграється.
  Тільки відігрується долями Хмельничан.
  Його терміново потрібно ЛІКУВАТИ !

 4. Замыливание глаз и сплошное засирание мозгов.Одно решение противоречит другому-совсем как раньше при советах.Главное чтобы в процессе был движняк,а в какую сторону неважно.Основная часть народа всё равно не врубится.

 5. Молодець Мельник! А “бідні” підприємці нехай не приховують а платять податкі!

  • Согласна на все 100%. Налоги от предпринимательской деятельности хотя бы помогут нашим родителям пенсию получать во время.

 6. не співайте дифірамби Мельнику, здав підприємців бартеру і працівників ранкового з потрохами Дяченку,

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.