З Ярмолинець виштовхують голову РДА. Губернатор просить Турчинова посприяти цьому – ВІДЕО, Документ

Близько півсотні людей прибули на зустріч з керівництвом Хмельницької області з вимогою направити подання в Адміністрацію Президента на голову Ярмолинецької райдержадміністрації Валерія Довганя.

Валерій Довгань

Валерій Довгань

За словами члена Ради “Майдан” Ярмолинецького району Лілії Шиманської, кандидатура діючого голови РДА попередньо заслуховувалася цією Радою. Однак тільки троє майданівців із 33-ох у ході таємного голосування підтримали пана Довганя на займаній посаді.

“Нехай Леонід Іванович (Прус, голова ОДА – НГП) не водить нас за носа, оскільки він заявив перед телекамерами, що направив листа на в.о. Президента Турчинова з проханням відсторонити Довганя”, – наголосила вона.

[8MEiYF8MExs]

[HsvgRGPS-4c]

Пані Шиманська продемонструвала заяву Довганя на ім’я голови ОДА, датовану 25 квітням, в якій він повідомляє Пруса, що не приступить до виконання обов’язків “без згоди громади”.

Інший член Ради “Майдан” Ігор Карлик зазначив, що призначений голова Ярмолинецької РДА пов’язаний кумівськими стосунками з керівниками району, котрі працювали при Партії регіонів.

“Кирилюк і Кадиш (голови Ярмолинецької РДА за часів губернатора Ядухи – НГП) дуже зловживали владою, пресували підлеглих, освітян, аграрників і вимагали хабарі. На нашу думку, Валерій Довгань має приховати скоєні злочини попередниками”, – зауважив майданівець.

Підтримав громаду Ярмолинецького району місцевий голова райради Михайло Шклярук. Він розповів, що облдержадміністрація затягує з оприлюдненням листа-подання до Турчинова щодо звільнення Валерія Довганя.

“У нашої громади буда домовленість з Прусом – Ярмолинецьку РДА повинен очолити місцевий. Я свідок цієї розмови і губернатор пообіцяв це зробити, але слова не дотримав”, – сказав керівник райради.

Заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Леся Стебло зачитала подання на звільнення голови Ярмолинецької РДА, яке Прус надіслав Турчинову 8 травня.

“Представники Ярмолинецької громади не задоволені призначенням на посаду голови райдержадміністрації Довганя Валерія Івановича… Врахочуючи вищевикладане, прошу розглянути питання доцільності подальшого перебування на займаній посаді голови Ярмолинецької РДА”, – зазначено у листі.

подання-на-Довганя

Разом з тим, пані Стебло взялася захищати Довганя від громади, мотивуючи, що для нього не проблема змінити місце проживання.

[xkPlqsuEDq0]

Як писав НГП, 23 квітня цього року в.о. Президента України призначив Валерія Довганя на посаду голови Ярмолинецької райдержадміністрації.

25 квітня мешканці Ярмолинець на кілька годин перекрили дорогу Житомир-Чернівці і виступали проти призначення пана Довганя. Після цього інциденту чиновник узяв лікаряний, так і не приступивши до виконання посадових обов’язків.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. А хто не пов’язаний з попередньою владою. Ярмоленчани! Дайте людині показати себе. Що він зараз буде робити? Це приниження людської гідності.

 2. Це не просто приниження гідності, це безпрєдєл. Є закон і порядок призначення посадовців. Хоче громада керувати – для цього є виборні посади. Але ж туди не хотять, бо там треба пахати. А тут можна кров попити, чом би ні. Не буде толку. Попередники крали, то проти них не виступили, сиділи тихо ша. Новим робити не дають, кожен хоче керувати. Хтось зацікавлений щоб у Ярмолинцях толку не було. Хто?

 3. Прус здурів,чи що ? Довгань працював начальником управління внутрішньої політики. Ніяк себе не зарекомендував. Він не фахівець. Можливо викладач нічо,але це теж під питанням. Стебло взагалі не розуміє,що відбувається,вона спеціально губернатора не кличе. Прус друг цього. Довганя. І в одній партії удар. Що ще хотіти? Люди проти,а вона пудрить всі мозги. Що вона собі дозволяє,невже не видно,що народ не відступиться? Єрундою займається ця команда . Ганьба.! Стидовисько!

 4. Пишаюсь громадою Ярмолинець! Молодці! Лише народ, лише громада має призначати та обирати собі керівників.

 5. Якийсь дурдом! Дійсно народ не тямить,як проходять призначення . Київ сто раз подумає,чого вони призначили прусіка? В регіонах приймають рішення,а він тікає від усіх. Вийде нехай до людей і розкаже про процедуру призначення. Біда! В ода вперше така біда і безпринципність. Досвіду немає у керівників навіть в спілкуванні з людьми. Ярмоленчани! Блокуйте його кабінет і нехай приймає рішення прямо при вас в кабінеті. У нього є прямий зв’язок з центром. Жаль людей,району вічно не везе,це карма ,качайте яйця губернатору!

 6. Микола! А чи не здається вам,що все повинно проходити по процедурі і цивілізовано. Надоів цей дурдом. Я за людей і громаду,тому потрібно писати листи і збирати підписи. Ну не знаю вже як діяти. Довгань! Іди в страхову компанію. Ви ж там чотири роки пропрацювали,і викладали,і в столиці жили. Як все встигли? Не понімаю. Ще не були в. Ярмолинцях? Якщо живете в столиці,то це не порівняти. Дивно,що ви претесь туди.

 7. Довгань не гідний займати посаду голови Ярмолинецької РДА. Це корислива і брехлива людина. Зовсім недавно був членом партії регіонів, а тут вже став ударівцем. Далеко ми зайдемо з такими призначеннями. Нехай спочатку розбереться у своїх дружинах а вже потім пнеться до влади.

 8. Довгань уходив з ода,то всі зраділи. Моісенко прийшла всі ридали. Не сприймала нікого,а саме нещасне з вигляду. Поз’ідала усіх фахівців,розвалила управління,всі прокляті іі,а сама чкурнула і тепер працює на добкіна. Оце молодець! Немає такого більше управління,де так жорстого обійшлися з фахівцями. Довгань може обратно на нього піти,я так розумію,що йому похер де працювати.

  • Щось я не пам ятаю такого петра спеціаліста. Його часом не ГаляМар яна, чи Марина Олександрівна звати насправді?)))

 9. А дійсно чому громада не виступала при попередніх керівниках, які обкладали район даниною? Чому не завели справи про них, за які вони кошти собі хати і машини купляли? Чому тоді усі мовчали і ходили до них на поклони? Ви ж визначтеся – якщо уже розбиратися з одним чемеровецьким, то може потрібно і за старих взятися і повернути награбоване?!

 10. 33 чоловіка – це ще не громада!!! Досить прикриватися громадою крикунам і невігласам з Майдану!!! Перетворили країну на суцільний бедлам і думають, що так і треба.

 11. Маріна Олександрівна! Вашу жабу всі знають. І на телебачення ви попали завдячуючи партії регіонів. Забули? Чи нагадати. Це ви дурдом влаштовувати і не цінували вашого керівника. Вам безмозглій до неї не дотягнутись,от і нервували,як скажена собака. І до вас доберуться. Всім губернаторам лизали,один вас тільки розкусив. Дайте спокій хоч зараз,надоіли всім. Криклива,базарна баба,якщо не сказати більше… Сопіть в дві дірки і не попадайтесь на очі. Громада,яка добре знає,що ви уявлЄте собою.

  • ООО! Хоч хтось нарешті втер носа бабійчучці!!! Зараз вона теж сцить кипятком, по піде павлючка – то марінку олександрівну знов попруть))))

 12. Вона дійсно як кістка в горлі та маруська. І чого їй не йметься? Сиди собі на телебаченні і заробляй на пенсію,так ні треба поварнякати. Ходила здавала всіх,перша пліткарка. І до сьогоднішнього дня бігає і винюхує. Вас назад не візьмуть,давно характеристику дали ті,що в ода працюють. Набридло все! Але характер крисі не зміниш!

 13. Прус! Напише ще ти заяву на столицю,нафіга вам той негатив? А після того,як викликали в кабінет на термінову нараду,це говорить про подлість. Ви страшна людина. Як ви зі своім стебло будете в очі людям дивитися. Переформатування влади не за горами. До вас люди були відкриті,а ви їх підставили. Не затягуйте. Після двох голів вас в столиці по голівці не погладять. Там таких не розуміють. Вам не вистачає сили духу.

 14. Довгань! Ти шо,думав раз ти ударівець,то тобі дорога відкрита в усі райони? На тебе соромно дивитись. Так бідний спереживався,аж на лікарняний попав. Прус! Поки є місця закиньте його в управління інфраструктури. Чи Довгань тільки в районі хоче працювати,бо там державні запаси земель. Ні риба,ні м’ясо .

 15. Довгань! Який з тебе голова? Це вже смішно. Невже немає кандидатур в ударі? Понабирали трошки кращих,ніж в свободі. Але людей не вистачає,фахівців немає. Що за дурноваті партії? Хоча така тенденція у всіх. Ідти потрібно туди,де хоча б щось розумієш. Майте совість. Все залежить від керівництва. Леус їм розкаже як дальше жити. Нехай дістане свій партійний квиток і принесе губернатору. Слава. Україні !!!!

 16. Довгань негідник!!! Брехун і корупціонер. Нема йому віри! Викладач ніякий бо насправді він ветеринар а докторську захистив при ригах. Нема йому містя громада Молодці.

 17. Довгань це справжне посміховисько від Удару Він ніде не працював ,аферист і пройдисвіт

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.