Врятувати рядового Пруса

У білому домі Хмельниччини паніка — треба негайно накрутити авторитет голови облдержадміністрації Леоніда Пруса. Бо у столиці вже скалять зуби вовки, котрі із задоволенням хочуть зїсти хмельницьку вівцю.

З доброю волі “повіреного (є такий нардеп від УДАРу, який залагоджує справи Пруса) в області оголошено збір підписів на підтримку пана губернатора. Слідуючи кращим традиціям Радянського союзу, “профілактичні бесіди” велися з активом керівників агропромислового розвитку, депутатами обласної ради, іншими небайдужими людьми, які переймаються майбутнім краю.

— Спілкувався з аграріями по телефону, проводив зустрічі. Настрої у них — підтримати Леоніда Пруса”, — поділився з НГП невдячною роботою заступник голови ОДА з питань АПК Володимир Кальніченко. 

Врешті-решт, епістолярне творіння пішло на Адміністрацію Президента. В актив Пруса записали непосильну роботу зі збором продуктів та речей для вояків, котрі у зоні АТО, пошук даху для переселенців з Донбасу та біженців із Криму тощо. Цей лист має на меті сприяти повторному перепризначенню Леоніда Івановича на посаду голови Хмельницької ОДА.

Замовили слово за Пруса, як колишні регіонали, так і бютівці. Їм надто вигідний такий образ кота Леопольда при владі на Хмельниччині. По-перше, пан Прус неконфліктний чоловік. Звісно, в області він на мало що впливає, — якщо потрібно залагодити питання, краще одразу виходити на “повіреного” губернатора, який сидить у Києві. По-друге, за чотири місяці Леонід Іванович майже не доторкнувся до авгієвих стайнь попередників. “Майданний” керівник комфортно себе почуває, коли поруч із ним сидить, приміром, бувший кандидат у нардепи від Партії регіонів і за сумісництвом начальник управління культури і релігій ОДА. Їй так і хочеться сказати: “Вельмишановний наш, Василю Степановичу”. От тільки окуляри і омолоджений вигляд губернатора стримують.

По-третє, весь негатив, як губкою, вбирає на себе діючий голова ОДА. Це закономірно: ти перша особа і повинен відповідати за процеси, що відбуваються на Хмельниччині. А для опонентів — це прихована зброя, яку в потрібний момент вистрелить. Таким чином, можна спрацювати на антирейтинги партії УДАР на Хмельниччині.

І найголовніший козир. Неприховане протистояння між головою ОДА і головою обласної ради робить сильнішими, як і “Батьківщину”, так і Партію регіонів (оновлену). Виходить так, що, з одного боку, рятуючи рядового Пруса, з іншого можна втопити голову Хмельницької обласної ради Івана Гончара.

Цей сценарій сьогодні уже пишеться. Для того, щоб скинути Гончара, необхідно зайти підтримку у 2/3 депутатського корпусу, тобто набрати 70 голосів. Як відомо НГП, нині основна заковика з керівником фракції ВО “Батьківщина” Іваном Гладуняком. Бо без його згоди, практично нереально зреалізувати цю дію. Якщо Гладуняк ввійде в роль Тараса Бульби (пам’ятаєте “Я тебе породив, я тебе і вб’ю!”), Гончару буде несолодко. Адже фактично за підтримки Гладуняка і компанії представник малочисельної фракції виріс до голови обласної ради.

Тому історія з листом за Пруса — це лише обманний хід. Ціль і напрямок зовсім інші.

Віталій Тараненко.

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 31

 1. до чого взагалі “торкнувся” цей керівник?
  він людей боїться.
  в нього щоденна охорона 2 спецназівці.

 2. ЦІЛКОМ ВІРНО!!!
  ТРУНОВА І НИНІ З НІГ ПАДАЄ ЩОБ ПІДТРИМАТИ ЦЕРКВИ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ……….

  • та нормально. а це нічого, що продати ту “Ауді” з аукціона обіцяв Гончар, і досі не продав. Комунальне підприємство, на балансі якого знаходиться “Ауді”, теж підпорядковане Гончару, і саме він дає дозвіл на її використання. І дають у використання губернатору ту машину, яку хоче Гончар дати, а не яку хоче Прус узяти. То може варто запитати Гончара, чому він досі не продав те Ауді. І чому виписує Прусу саме Ауді. Щоб потім підставити? Бо звідки у журналістів “Єшки” взявся отой документ, як не від самого Івана Ярославовича.

   • яка тут може бути інша думка. Ядуха їздив на Ауді, тепер Прус їздить на Ауді за півмільйона гривень. Ганьба!
    Якби Гончар їздив ми би його чубили.

    • То нехай Гончар продасть ту “Ауді”. Слабо? Чи покупця не знайшлося? Чи собі хоче залишити?

    • частіше всього Прус на свому власному авто їздить, а не знаєш, то не гони всіляку маячню

     • то Трус купив тойоту за чиновницьку зарплату дрібного клерка. тойота коштує тисяч 20 долларів, а зарплата Труса раніше була 2-3 тисячі гривень

 3. Кому нужно спасение “рядового труса”?

 4. Знову продався.
  питання тільки хто?

 5. ШАНОВНИЙ ПАНЕ ВІТАЛІЄ!
  Ознайомившись зі змістом Вашої статті «Врятувати рядового Пруса» хотілося б, по-перше, звернути увагу на той факт, що особисті немайнові права особи, а саме честь, гідність та ділова репутація особи, охороняються законом. По-друге, статтею 5 Закону України «Про інформацію» визначено, що реалізація права на інформацію не повинна порушувати громадські, політичні, економічні, соціальні, духовні, екологічні та інші права, свободи і законні інтереси інших громадян, права та інтереси юридичних осіб. Тому, шановний авторе, при висловленні своєї думки відносно певної ситуації ви повинні враховувати те, що такі вислови не можуть порушувати права інших осіб.
  Відповідно до норм чинного законодавства повірений – це особа, яка зобов’язується вчинити від імені другої особи певні юридичні дії. Враховуючи, що нормативно-правовими актами нашої держави не передбачено порядку співпраці між головою ОДА та народним депутатом в спосіб, наведений Вами у статті, просимо в подальшому такі терміни та таке формулювання відносно представників партії «Удар» не застосовувати.
  Більше того, просимо Вас у своїх статтях наводити підтверджені дані відносно представників нашої організації, а за відсутності відповідних підтверджень, робити відмітку, що це є Ваше особисте бачення або думка, яку Ви намагаєтесь довести до відома широкого загалу. По-перше, щоб громадяни області володіли інформацією щодо першого фахівця області з інформаційних перекручень, а по-друге, задля уникнення судової тяганини.

 6. Тараненко! автомат в руки -біжи на війну;звик тільки фотоапарат тримати.Тебе там чекають!!!

 7. Підтримую пропозицію! Не чесати язиком-а показати себе в бою!

 8. Лишіть Пруса в спокої. Це ти Тараненко продажний.Працюєш тільки за гроші від Свободи. Шануйся хлопчик,життя довге.

 9. цілком підтримую. гнав на ПР, а тепер пишеш статті на їх замовлення. огидно. срав СБУ, а самому слабо було погоріти в будівлі або в зону АТО піти Батьківщину обороняти від сєпарів проросійських. Звичайно, базікати – не мішки тягати. тринди, віталік, тринди

 10. Шановні панове, хіба Ви не розумієте що оцей інтернет-ресурс або горе-сайт фінансує партія свобода. А ви всі прекрасно знаєте яка це партія свобода, партія яка набрала аж захмарний відсоток на виборах Президента України, встидно написати 1%. Пішли вони …. зі своєю писаниною. Прус розумний керівник, а всі його опоненти болтуни і пустослови

 11. Ну все попер ударовский интеллект на Тараненко. Даже страшно стало…. Раньше такие коменты, как “журналюга заткнись и не мешай людям работать”, писали “рыговские платные боты”, а теперь “чеснейшие и чистейшие люди из удара”. И, как всегда виновата свобода!!! Браво партии ” удар”. А теперь всем журналюга упасть и отдаться и любить “Труса” до посин

 12. Ну все попер ударовский интеллект на Тараненко. Даже страшно стало…. Раньше такие коменты, как “журналюга заткнись и не мешай людям работать”, писали “рыговские платные боты”, а теперь “чеснейшие и чистейшие люди из удара”. И, как всегда виновата свобода!!! Браво партии ” удар”. А теперь всем журналюга упасть и отдаться и любить “Труса” до посинения!!!!!

 13. Ну те,що з Пруса такий губернатор як з корови балерина-видно всім мешканцям області,а журналістам видно вдвічі більше.просто не всі журналісти можуть про це написати.бояться ,хоча журналістами таких писак,.які тільки лягають під губернаторів ,й назвати не можна.Приміром колектив Олени Павлюк не бачать ,що губернатор ніякий,безхребетний,ну просто тормоз і хвалять його точнісінько так як хвалили Ядуху.Навіть поїхали з ним на схід в батальйон і замість того,щоб спілкуватись з рядовими солдатами,почути про їхні проблеми-просто піарили Пруса,який навіть не знав куди його привезли.Павлючка відпрацьовує своє прикриття .Такі журналісти нічого не напишуть,а Тараненко молодець,але в нас вже так заведено,якщо нормальний журналіст пише правду,то його купили.Судять по собі,бо для них усіх таких як Прус і К гроші -основне.За гроші на їхню думку можна все купити і всіх продати.Тепер про Свободу .Можливо за формою в них бувають перегиби.але по-суті вони завжди праві.Вони кажуть правду,бо є патріоти.решта -це підлабузники.а не політики,фарбовані лиси,пристосуванці і брехуни у яких ніколи не було сміливості називати речі своїми іменами.Хто боїться суспільного телебачення-чиновники-пристосуванці для яких такі як павлюк завжди буде трибуною брехні! шкода,що ідеї за які поклали голови герої небесної сотні,звели ,дорвавшись до крісла Стебла та їй подібні,нанівець.дуже шкода.

 14. Тараненко мусульманин!

 15. О профессионализме Тараненка сложно говорить,вот в гавне поваляться-он! Все обойдут,а он окунется. Служишь Сабию? Служи. Но дружи с мозгами. Все проходит в жизни,а хорошего о тебе,даже дети твои не скажут.

 16. а чого ніхто не пише, що регіони від влади нікуди не поділися.
  в області на більшості посад і дальше сидять регіонали. в Теофіпольській райдержадміністрації Кучерук з вінниці, друг Ядухи і Бернадської спокійно керує і Прус навіть не думає його звільняти. начальники управлінь адміністрації – більшість регіонали. різні служби, інспекції, фонди – там все сидять регіонали.

 17. Омерзительно писать за бабки. Виталик! Думаешь все сойдет с рук? Люстрацию тебе,твоей жене,которая затихарилась в областном архиве,благодаря Партии Регионов. Ведь они дали ей работу? Тогда не писал,а лизал парень. Сколько тебе надо денег,напиши. Сбросимся,может порядочней будешь прихвостень.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.