Будуємо рідну Хмельниччину разом!

Активізація вигнанця “Батьківщини” і колишнього помаранчевого голови Хмельницької облради Івана Гладуняка говорить про одне — нинішній обласній раді пророкується “жити по-новому”. Принаймні, цього дуже хоче той, кого тимчасові союзники свого часу ткнули носом у грязюку.

Повалення влади Ядухи-Дерикота розділило учасників Революції гідності на два табори. У перший потрапили ті, хто зумів отримати владні посади шляхом застосування гасла Майдану про нові обличчя. Другий табір виявися більш ширшим, оскільки основний його контингент склали особи, котрим не дісталися бажані посади. Вже тоді почалася кулуарна боротьба за зміщення союзників.

Всі пам’ятають, як наприкінці лютого після примусової відставки голови ради Миколи Дерикота, поряд з новою кандидатурою на “спікера” Іван Гончара раптом з’явився досвідчений спаринг-партнер Іван Гладуняк.

Тоді Іван Васильович списав це на те, що хотів більше часу поговорити про єдиного узгодженого кандидата на владний “престол” Гончара. Але нещирість його намірів видав той факт, коли він приступив до виконання дифірамб нардепу від “Свободи” Ігорю Сабію. А це зовсім не притаманне пану Гладуняку!

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Примусовий вихід Гладуняка з партії “Батьківщина”, що стався у серпні, тільки розв’язав руки. Маючи міцні зв’язки у колі Президента Петра Порошенка, Іван Васильович розпочав похід у велику політику з ліквідації… фракції “Батьківщини” в облраді. Хтось закине, що це не легітимно і не носить жодних правових наслідків.

Однак є факт, проти якого не попреш — 2010 року саме Гладуняк на місцевих виборах формував список “Батьківщини” до Хмельницької обласної ради. І 23 депутати, котрі 9 жовтня 2014 року прибули в готель “Енеїда” на партійний “путч”, залишилися до певної міри вірними Івану Васильовичу. Того дня вони заклали “вибухівку” з повної дискредитації бютівської фракції, яка й так, зокрема, у часи екс-губернатора Василя Ядухи, була досить гнучкою і “тушкованою”.

На черговій сесії облради 16 жовтня Гладуняк оголосив про саморозпуск фракції “Батьківщина”. Щоправда, перший заступник голови облради і один із рупорів “Батьківщини” Віктор Адамський спростував цю інформацію та поспішив заявити, що підставою для саморозпуску мають бути персональні заяви від кожного фракційного депутата. Та це вже виявилося похідним.

Разом з тим Гладуняк озвучив на сесії про створення нової депутатської “Рідна Хмельниччина”, яку й сам очолив. До складу групи увійшли: Анатолій Суходоля, Володимир Гаврилюк, Тетяна Колісніченко, Мар’ян Зеленецький, Володимир Балюк, Микола Дячук, Володимир Філінюк, Валерій Мурза, Петро Павлюк та Леонід Семенюк.

Таким чином, на папері з’явилася альтернативна депгрупа тій, яка була заснована регіоналами “Будуємо Хмельниччину разом”. Двері “Рідної Хмельниччини” відкриті для всіх, хто хоче допомогти Івану Гладуняку знову піднятися на керівну верхівку обласної ради.

Зважаючи, що Президент Порошенко під час презентації “Стратегії-2020” рішуче виступив за проведення позачергових виборів до місцевих рад (ймовірно, навесні 2015 року — авт.), Іван Васильович цілком можливо спробує зреалізувати сценарій, який йому “зарубали” свободівці.

Адже чим тоді пояснити входження близького соратника Гладуняка Олега Хавронюка до групи “Фронту єдності”, яку очолює “яценюківець” Олександр Ксенжук? Ви вгадали — пошуком додаткових голосів депкорпусу, щоб почати “люстрацію” керівництва обласної ради.

Віталій Тараненко.

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 10

 1. Гладуняк це надзвичайно хитра і підступна людина, хто з ним працював той підтвердить мої слова. Але час таких паскуд пройшов. Порошенко тільки втратить від таких реверансів. На осколках регіоналів нічого доброго не построїти.

 2. Градуняк ще той-будучи членом Нашої України попав в список Батьківщини, а агітував за партію регіонів і погоджував кандидатів з партією регіонів (з Ядухою).
  У нього є ще такі друзі Мазур з Ярмоленець, Скиба з Хмельницького. Цей список можна продовжувати.

 3. шахматіст починає нову партію
  злив батьківщини й знищення Свободи(фракції не партії)

 4. ну так унас теперь есть свой хмельницкий Лёвочкин-это Гладуняк!!!

 5. два лисих грають в нарди чи шахи?
  ну ксенжук стане нардепом..й поїде в київ а гладуняк буде керувати областю, а коліщак обласною адміністрацією,чи кольгофер

 6. Скиба хай би вже сам втік з тим Войнаренком. Старі і допотопні,мислять по совдеповськи.

 7. лисі і плєшиві накерують…да-да…

 8. На Івано-Франківськ жида Гладуняка та всю команду мудака.

 9. Всіх вивезти. Не забути Заярнюк-депутатку Партії регіонів, пенсіонерку,яка сидить 30 років і не рухнеться від корита. Все їй мало. Напишіть заяву і ідіть. Бігаєте по адміністраціі і домовляєтес
  Ь. Набридло спостерігати за такою,як ви!!! Пішов Ядуха і Ви ідіть. Він вас просто пожалів,а ви не знали з якої сторони до нього підійти.противно!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.