Ядуха перейнявся бунтом театралів і створив робочу групу

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха підписав розпорядження про створення робочої групи з метою врегулювання ситуації у трудовому колективі Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького.

“Утворити при обласні державній адміністрації робочу групу з вивчен­ня ситуації, яка склалась у Хмельницькому обласному академічному музичному-драматичному театрі ім. М.Старицького”, – говориться у розпорядженні глави регіону від 20 травня.

Очолила робочугрупу заступник голови-керівник апарату облдержадмі­ністрації Лілія Бернадська.

Про результати роботи групи Ядуха зобов’язав поінформувати до 31 травня 2013 року.

Як повідомляв НГП, днями десять акторів Хмельницького обласного драмтеатру імені М. Старицького оголосили про голодування і навіть заявляють про самоспалення.

Актори кажуть: протягом трьох років, з тих пір, як театром керує Петро Данчук, працівники не отримували премій, оздоровчих та інтенсивності, провідних майстрів сцени знімали з головних ролей «через неугодність», а жоден із п’яти художніх керівників, які змінювали один одного протягом трьох років, не планували роботу театру взагалі! Більше того, директор Данчук, за словами акторів, дозволяє собі піднімати руку на підлеглих, ображати їх та погрожувати.

Крім цього, голова Національної спілки театральних діячів України Лесь Танюк на адресу міністра культури України Леоніда Новохатька надіслав листа, в якому просить розірвати угоду з директором драмтеарту паном Данчуком.

“З усього видно, що Данчук П.І. неспроможний забезпечити нормальної роботи колективу — після усіх тих звільнень, часто незаконних, талановитих працівників театру (за три останні роки з роботи був звільнений кожен п’ятий працівник), після конфлікту з профспілковою організацією, після численних фінансових оборудок, які ще чекають свого розгляду”, – пише Л. Танюк.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.