Нацрада дала добро на використання логотипу для каналу “ТV 7+”

Національна Ради з питань телебачення і радіомовлення завтердила новий логотип для телевізійного каналу з Хмельницького, який нещодавно почав мовлення.

Відповідне рішення Нацрада ухвалила 5 листопада.

Зокрема, національний регулятор переоформив ліцензії на мовлення товариства “Телекомпанія “Проскурів”, змінивши логотип і керівника. Відтепер офіційна назва каналу – “ТV 7+”. Директором, який уповноважений представляти ЗМІ, є Олена Філатова.

Телеканал “ТV 7+” є другим телемедіа, що входить до сфер впливу народного депутата (188 виборчий округ) Сергія Лабазюка.

Нагадаємо, що 1 серпня 2012 року “Телекомпанія “Проскурів” виграла конкурс, оголошений Національною радою з питань телебачення і радіомовлення, на отримання ліцензії на мовлення на вільному каналі (програмі) мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у Хмельницькому і прилеглих районах.

Згідно з витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, засновниками ТОВ “Телекомпанія “Проскурів” є теща народного депутат України Сергія Лабазюка Наталія Сердечна. Її внесок до статутного фонду 1800 гривень. Інший засновник – ТОВ “Подільська медіа група” (належить Наталії Сердечній і Дмитру Ткачуку) вніс 178 тисяч 200 гривень.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.