Відомство бютівського мера відсудило у “Батьківщини” 184 грн пені

Управління культури виконавчого комітету Славутської міської ради відсудило у міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” 184,09 грн пені за порушення умов договору оренди нерухомого майна.

Таке рішення 4 листопада виніс Господарський суд Хмельницької області, повідомляє Єдиний державний реєстр судових рішень.

Вимоги управління культури Феміда задовольнила частково. Позивач мав намір стягнути з партії Тимошенко 2932,95 грн. пені, оскільки остання хоч і здійснювала перерахунок орендної плати щомісячно, але не в повному обсязі та несвоєчасно.

Більше того, позивач вказує на вимоги державної фінансової інспекції в Житомирській області від 17.08.2012р., що стосуються втрат доходів бюджету внаслідок незастосування фінансових санкцій у вигляді пені.

У рішенні суду зазначається, що управління культури неправильно визначило розмір процентної ставки, яка застосовувалась при розрахунку пені.

“Відповідно до положень Закону України „Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань”, сторони за договором можуть передбачити будь-який розмір пені, який не повинен перевищувати граничний розмір, а саме, подвійну облікову ставку Національного банку України. Здійснивши перерахунок пені, з врахуванням граничного розміру встановленого для пені в розмірі подвійної облікової ставки НБУ, що діяла за період заборгованості, суд вважає правомірно заявленою сумою пені 184,09 грн”, – йдеться у судовому рішенні.

Нагадаємо, що, відповідно до рішення виконавчого комітету Славутської міської ради від 17.03.2011р. „Про надання в оренду кімнати кінотеатру ім. Шевченка на Площі Шевченка, 3 на конкурентних засадах”, вирішено надати в оренду на конкурентних засадах кімнату на пл. Шевченка, 3 загальною площею 32,97 кв.м. (балансоутримувач – управління культури) під офіс міської партійної організації ВО «Батьківщина» терміном на два роки 11 міс.

Як відомо, на посаді міського голови Славути працює Василь Сидор, який є членом ВО “Батьківщина”.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.