У Ядухи кажуть, що процес розмежування підрозділів молоді і спорту та освіти і науки вимагає тривалого часу

Процес розмежування підрозділів молоді і спорту та освіти і науки вимагає тривалого часу.

Про це повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Вадим Гаврішко, відповідаючи на інформаційний запит.

“Оскільки питання створення нової структурної одиниці адміністрації є досить складним та вимагає тривалого часу на опрацювання, на даний час воно перебуває на розгляді у керівництва області”, – зазначив посадовець.

За його інформацією, “12 листопада 2013 року Президент доручив голова облдержадміністрацій країни опрацювати питання щодо розмежування компетенціїї структурних підрозділів місецвих ОДА, які реалізують державну політику у сферах освіти і науки, а також молоді та спорту (термін виконання – 3 лютого 2014 року)”.

Як повідомляв НГП, 12 березня цього року на засіданні колегії Хмельницької облдержадміністрації голова ОДА Василь Ядуха наголосив на окремому відновленні департаменту молоді та спорту від департаменту освіти і науки.

До того ж очільник області доручив своїм заступникам підготувати нові програми розвитку спорту та дошкільної освіти Хмельниччини.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. здається мені – криза жанру на НГП. Новини просто глобального рівня. То коня врятували, то управління ділять. Кому це треба? обєднують, ділять, кому це треба. Не вбивайте довіри до нормального ресурсу.

    • та якби був нормальний ресурс, то можна було б про щось говорити, а так як цей ресурс служить губеру і службам, то хай собі рятують коней

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.