Ізраїльтяни збируть небезпечні відходи з бувшого заводу у Славуті за півмільйона гривень

Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації за результатами тендера 7 листопада уклав угоду з S.I. Group Consort Ltd (ТОВ С.І. Груп Консорт Лтд., Ізраїль) на збирання небезпечних відходів загальною вартістю 498,2 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До кінця цього року ізраїльська компанія має провести роботи із забезпечення екологічно-безпечного збирання, перевезення, перезатарення, непридатних або заборонених для використання хімічних засобів захисту рослин  і вивезення їх на знешкодження за межі України. Небезпечні відходи забиратимуться з території бувшого заводу “Лотос” у Славуті.

Відвантаження відходів відбуватиметься за кошти місцевих бюджетів.

Найнижчу пропозицію (482,2 тис. грн) на торгах запропонувало ТОВ «КИЙГРАНД» (Київ), однак комітет з конкурсних торгів її відхилив, зіславшись на брак досвіду столичної фірми та неповноті поданих документів.

Як відомо, на території Хмельницької області з серпня 2012 року проводяться роботи із забезпечення еколого-безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження непридатних до використання та заборонених до застосування хімічних засобів захисту рослин, у тому числі з підготовки та вивезення їх за межі України.

За підтримки Мінприроди область отримала близько 7,5 мільйони гривень на знищення 333,2 тонн непридатних пестицидів, які зберігаються у 36 складських приміщеннях на території області.

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради з місцевого бюджету (обласного фонду охорони навколишнього природного середовища) передбачено виділення кошів у сумі 2,7 млн. грн. на проведення робіт із забезпечення екологічно-безпечного перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин зі складського приміщення колишнього заводу “Лотос” у Славуті.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.