На Хмельниччині засуджено контрабандиста наркотичних речовин

Набрала чинності ухвала Апеляційного суду Хмельницької області у справі про контрабандне постачання наркотичних засобів на територію нашої держави.

Як повідомляє прес-група УСБУ в області, вироком суду правопорушника визнано винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст. 15 ч.2 ст.305 та ч.2 ст. 307 Кримінального кодексу України і призначено покарання у вигляді 6,5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наркотичні засоби, що були предметом контрабанди – вилучено.

Нагадаємо, що у вересні минулого року співробітники Управління СБ України у Хмельницькій області затримали 25-річного мешканця м. Славута, який отримав з-за кордону посилку з наркотиками. У пакунку, який доставив приватний перевізник, правоохоронці виявили психотропні речовини, приховані у коробках з макаронами.

Як з’ясувало слідство, психотропи «Subutex» та «Subuxon», обіг яких на території нашої країни обмежений, засудженому постачав його знайомий з однієї з європейських країн. Зловмисник реалізовував пігулки з наркотичною речовиною на Хмельниччині серед наркозалежних осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.