На Хмельниччині світло можуть вимикати вже у вересні

Через  складну суспільно-політичною ситуацією в країні, енергетична галузь вже відчуває дефіцит палива. Не виняток Хмельницька область, де  світло домівки мешканців подаватиметься за графіком обмеження.

Про це НГП повідомив генеральний директор ПАК «Хмельницькобленерго» Олександр Шпак.

«Поки світло подаватиметься за звичним графіком. Але ми повинні бути готові до всього, адже енергетична галузь відчуває дефіцит палива, що може призвести до вимушеної економії світла. Тому зараз ми хочемо підготувати та інформувати жителів області щодо йморівного відключення світла у пікові години. Якщо все ж світло подаватимуть за графіком, то люди про це будуть сповіщені завчасно», – зазначив Шпак.

В рамках підготовки до відключення світла, енергетики області створили Антикризові енергетичні штаби, які діють при кожному районному відділені «Обленерго». Тут громадяни можуть отримати поради щодо економії електроенергії, а також інформацію щодо світлової обстановки в області.

За словами Шпака, якщо все ж ми перейдемо на економне використання енергії, то світло відключатимуть не одразу по всій області, а у поступово у визначених районах. Тобто, наприклад, на півгодини у мікрорайоні Лезневе, потім на пігодини у Гречанах і т.д.

Світло вимикатимуть у пікові години з 8.00 до 10.00 та з 19.00 до 22.00. Графік обмеження не омине й садочки, школи та інші установи.

Аби більш-менш комфортно пережити період відключення світла, енергетики радять подолянам запастися ліхтариками, газовими ліхтарями, зберегти старі грубки та печі. А в кращому випадку, встановити альтернативні джерела безперебійного живлення.

Довідка НГП. Антикризові енергетичні штаби оперативного реагування працюють цілодобово. Зв’язатися з ними можна за безкоштовним багатоканальним телефоном 0800-50-50-62, або міським (0382) 75-52-00.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. а як же холодильники ? якщо не має пічки , грубки

  2. Європа…….Знову уся побутова техніка повиходить з ладу….Сумно(((((

  3. до чого тут Європа, ми в війні, тож почитайте, чи було світло в Європі в війну… а от люди не чемні – це прикро в любий час. Техніку треба якось берегти, да…треба порадитися зі знайомим електриком. як спасатися…

  4. Війна, війною але чомусь постійно страждає простий народ.Хай виключають світло в депутатів в міліонерів,які мають великі маєтки…

  5. Що за ветеран журналістики пісав замітку? Тільки в 60-літніх електроенергія – то світло

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.