Хмельницька ОДА може продати 5 б/у автівок – Таблиця

Хмельницька облдержадміністрація розглядає можливість продажу 5 “зайвих” автомобілів, якими користуються структурні підрозділи.

Зокрема, приймається рішення по департаменту агропромислового розвитку ОДА, який користується чотирма авто при ліміту в одну машину. Це ГАЗ 31024 1995 року випуску, ГАЗ 3110 2000 року випуску, ГАЗ 3110 2003 року випуску і Daewoo Lanos 2007 р.в.

По два автомобілі мають департаменти охорони здоров’я і фінансів ОДА при ліміту в одну машину: ГАЗ 3110 2000 року випуску і Volkswagen Passat 2000 року рахуються за медиками і Daewoo Lanos 2007 р.в, Chery Amulet 2007 р. в. – за фінансистами.

автоПри цьому не мають жодного автомобіля управління інфраструктури та туризму, управління молоді та спорту, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, служба у справах дітей, департамент екології та природних ресурсів, відділ містобудування та архітектури Хмельницької ОДА.

Як відомо, Міністерство фінансів збирається отримати близько 40 млн грн від продажу 1500 автомобілів міністерств і відомств, повідомив міністр фінансів Олександр Шлапак. Виходить, що середня вартість автомобіля становить близько 27 тис. грн.

У цілому заходи економії, введені в уряді і спрямовані на скорочення витрат міністерств і відомств, у 2014 році оцінюються в 0,5 млрд грн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Шановний автор статті, не треба людям подавати, навіть незначну, але дезінформацію: понадлімітні автомобілі установами не використовуються … на їх експлуатацію навіть кошти не виділяються!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.