Хмельницька область восени скоротила споживання газу на 36% – ОДА

Теплопостачальні підприємства Хмельницької області восени зменшили споживання природного газу приблизно на 36%.

Про це повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Симчишин.

Він зазначив, що за рахунок економії у серпні цього року зменшено споживання природного газу на 30% до фактичного споживання за відповідний період минулого року, у вересні – 35,6 %, у жовтні – 36,2%, у І декаді листопада – 264,1 тис.куб.м.

«Заходи Антикризового енергетичного штабу показали свою ефективність. Ми вклалися у визначені Кабміном ліміти і навіть заощадили понад норму», – зазначив високопосадовець.

Із запланованих заходів зі скорочення споживання природного газу (технічних заходів та заходів з переведення на альтернативні види палива) уже реалізовано 94,6%.

Крім того, за рахунок 16,8 млн. грн. коштів обласного бюджету на об’єктах соціальної сфери буде введено в експлуатацію 42 твердопаливних котли.

«На разі стоїть завдання освоїти 15,2 мільйона гривень, виділених з державного бюджету, які ми виключно направили в комунальну теплоенергетику на впровадження енергозберігаючих заходів, встановлення твердопаливних котлів, електрокотлів та інше», – зауважив Симчишин.

Уже підготовлено 21 проект, реалізація яких передбачає встановлення 38 котлів на твердому паливі, 4 електрокотли та 4 геліосистеми, що має забезпечити заміщення 6,5 млн. куб. м природного газу, а економічний ефект від впровадження становитиме 8,8 млн.грн. на рік.

Разом з тим, Хмельницька область отримала з державного бюджету субвенцію у розмірі 206,5 млн. грн  на погашення різниці в тарифах. Ця сума уже освоєна на проведення взаєморозрахунків за рахунок коштів субвенції укладено 63 договори з НАК «Нафтогаз України».

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. це тішить

  2. Симичшин тки щось робить

  3. а якщо чесно, хто з губернаторів зробив більше чим Симчишин? за місяць чи два.

    ніхто.
    завтра Симчишина не буде.
    війна і криза, а він витягнув.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.