Регіонал і екс-голова Славутської РДА виступив за відд’єднання Донецької і Луганської областей від України

Екс-голова Славутської РДА і член Партії регіонів Олег Несен виступив за відд’єднання Донецької і Луганської областей від України.

Про це йдеться на відео, яке виклав у You Tube користувач Славута Майдан.

Під час візиту до магазину Несен негативно відреагував на пропозицію продавця пожертвувати кошти для української армії, яка бере участь у Антитерористичній операції на сході України.

Олег Несен. Фото Віталія Тараненка

Олег Несен. Фото Віталія Тараненка

“Я проти АТО. Ми вбиваємо брат брата невідомо за що. Якщо луганські і донецькі люди хочуть окрему республіку і бути з Росією, нехай ідуть. Вони мають на це право і чому ми повинні втручатися у їхні особисті справи”, – наголосив він (див. відео з 45 с.).

Також, за словами Несена, у розв’язаному конфлікті воюють між собою українці.

“Жодного росіянина там не має. Луганські і донецькі взяли зброю і стриляють. Є ще кілька десятків обезбашених чеченців”, – зазначив регіонал.

Такі “пояснення” колишнього керівника району викликали обурення у продавця. Вона відповіла йому у відповідь кількома лайливими словами.

Як відомо, Олег Несен з травня 2010 року до травня 2014 року очолював Славутську райдержадміністрацію.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. СУКА КУДИ ДИВИТЬСЯ СБУ !

  2. ВЗЯТЬ ЙОГО ЗА ШКІРКУ І В РОСІЮ !!!!!!!

  3. А что противозаконного он сделал? Просто высказал свое мнение.

    • Абсолютно вірно. Забрали Крим (з легкої руки кримчан, в тому числі) – виграли раша чи Крим? Питання. Забрали би частину Донецької чи Луганської областей – те ж саме було б. Просто з самого початку потрібно було або вводити воєнний стан, боронити країну і не гратися, або так як зараз – декому із наших керівників дуже вигідна ситуація, в якій ми опинились. На жаль, путятін отримав дуже багато того, чого хотів.

  4. Цей ЖУК не тільки сепар, а і злодюга (Славутська міжрайонна прокуратура виявила, що, усупереч закону, розпорядженням голови райдержадміністрації передано в оренду місцевому фермеру 30 гектарів землі сільгосппризначення державної форми власності вартістю 690 тисяч гривен). Продовжує працювати його ФГ ,,Перлина Поліся,, яке оформлене на підставну особу. І де прокуратура ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.