Депутат Бондар: кампанія з відбілювання політичного реноме

Після парламентських виборів 2012 року самовисуванець із Хмельниччини (191 виборчий округ) Віктор Бондар з телеекранів пояснював виборцям, що його привело до фракції Партії регіонів. Якщо депутат мажоритарник не входить до будь-якої фракції, то він безправний… Ми ввійшли до фракції (Партії регіонів — авт.) з єдиним бажанням: очолити один-два комітети Верховної Ради для того, щоб впливати на ситуацію, — твердив новоспечений регіонал про себе та інших мажоритарників.

У підсумку Віктор Васильович, як і більшість мажоритарників-самовисуванців, спокусившись на посади, одержали політичний “геморой” і дурну славу під дахом Партії регіонів. Ставши рядовим членом аграрного комітету ВР, який практично ні на що не впливав, Віктор Бондар повністю віддався спільному голосуванню з колегами-регіоналами по парламенту. В його активі підтримка скандального закону про вексель, що передбачав розрахунок держави із підприємствами фантиками. Між іншим, бютівець з Хмельниччини Василь Кравчук, котрий також голосував за цей закон, поплатився членством у партії Батьківщина і втратив контроль за однойменною обласною організацією, де він був головою.

Віхою одіозності Бондаря як політика виявилося голосування за так звані “закони 16 січня”, що по суті призвели до бойні та розстрілу людей на київському Майдані у лютому 2014 року. Через тиждень на позачерговій сесії Старокостянтинівської міської ради (округ Бондаря — авт.) депутати прийняли звернення до народного депутата Віктора Бондаря, у якому висловили осуд діям нардепа та поставили вимогу, щоб він приїхав до міста і пояснив громаді свої дії. А міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук зазначив, що особисто спілкувався з Бондарем після голосування за диктаторські закони і поставив йому вимогу стати на коліна за такі дії перед громадою. Поза тим офіційний розрив стосунків Бондаря і Партії регіонів відбувся у день масових вбивств на Майдані, тобто 20 лютого.

Ця передісторія є лакмусовим папірцем невігластва і негідництва, до якого сьогодні вдався Віктор Бондар у 191 виборчому округу. Він поки що офіційно не зареєструвався кандидатом у нардепи, але вже масово промиває мізки електорату: в окрузі наліво-направо роздається кольорова друкована продукція “Віктор Бондар. Звіт народного депутата України 2013-2014”.

Бондар_5

Бондар

Перед громадою постав абсолютно протилежний Віктор Бондар своєму парламентському прототипу. “Очищений” Бондар приписав собі у заслуги скидання з президентського трону Віктора Януковича! Того самого, якому вірно служив останні два роки регіонал Бондар.

А ось голосування за “закони 16 січня”“очищений” Бондар трактує так: “Після Нового року, а точніше 16 січня 2014 року В.Янукович спробував переломити парламент і провести через нього пакет антиконституційних законів, які фактично надавали би йому повноваження диктатора… Віктор Бондар, як і більшість депутатів, відмовились голосувати і згодом надали необхідні свідчення про повну фальсифікацію підрахунку голосів слідчим Генеральної прокуратури України”. Даруйте, але кремлівський Кисельов відпочиває!

Бондар_4

Щоб балотуватися у новій іпостасі, Віктору Васильовичу варто було придумати легенду про визначальну роль діючого Президента Петра Порошенка під час розстрілів на Майдані. “Фактично 17 лютого пізно ввечері на зустрічі у П.Порошенка виникла остаточна домовленість депутатів про рішучі дії у парламенті. Думаємо, що це стало відомо В.Януковичу, і він почав діяти… Далі була стрільба на Майдані… спроба стрільби біля парламенту… і закриття будинку Верховної Ради”, — говориться у брошурі Бондаря.

Бондар_2

Фонтан абсурду доповнюється цитатою самого Бондаря: “Практично зібралися всі опозиційні фракції, плюс до них доєдналися всі адекватні хлопці-мажоритарники… Перелам стався тоді, коли в останні дні — вже все, чаша терпіння була переповнена, всі розуміли, що хтось має наважитися”.

Віктор Бондар пробує відбілити заплямовану репутацію завдяки рейтингу Порошенка у цій агітаційній брошурі. Він повністю підтримує ідею Президента у проведенні дочасних парламентських виборів і вважає, що “стабілізації політичної та економічної ситуації сприятиме втілення у життя ініціатив Президента України Петра Порошенка”.

Взагалі, звіт Бондаря — це знущання над психікою нормального здорового виборця, який два роки тому, ставлячи “пташку” у виборчому бюлетені напроти прізвища “Бондар”, свято вірив, що цей добродій не перефарбується у регіонала. І аж ніяк не долучиться до ухвалення злочинних законів.

Якщо ж виборець на цих виборах повторить власну позаминулорічну помилку (у цьому є великий ризик!), то Верховна Рада VIII скликання перетвориться на законодавчого гробаря.

Віталій Тараненко.

Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 9

 1. Бондарь в отличие от других
  делает дела
  и помогает своему округу
  все за него !!он молодец и неважно что там и как

  • Не можу не погодитись – справді багато “наделал делов”. Дитячих майданчиків понаставляв (головний критерій розміщення яких не зручність та безпека малечі, а біля доріг, щоб логотип благодійника добре всі бачили), вікон багато в бібліотеках замінив (знову ж таки добре наклейки з логотипами видно), навіть пам’ятники патріотам звів (не посоромившись ті ж логотипи на них зобразити, певно щоб “вузькочоле бидло” героїв своїх не забувало). Шкода тільки що більшість людей-виборців все на “гречку” ведеться “и неважно что там и как”. Замість того щоб до психотерапевта піти та підлікуватись – на вибори ходять, а потім як не Янукович то нерадиві депутати чомусь погані закони ухвалюють і простим людям жити не дають.

 2. Рохов идёт в нардепы)))

  смешно

  Колись під-час розмови із одним відомим політиком я почув чудову алегорію: якщо любиш грати у футбол, будь готовий, що тебе будуть бити по ногам. Особливо, якщо не можуть зупинити тебе у інший спосіб. Якщо ти не готовий до того, що тебе будуть бити, не грай у футбол.
  Зміст алегорії полягав у порівнянні футболу з політикою, де у так само як у спорті мільйонів у жорсткій боротьбі не гребують брудними прийомами.
  Дуже багато людей, які були наївними та романтиками у політиці після першого ж стусана ховалися в затишне місце і з розчаруванням покидали політику. Мені відомі багато прикладів, особливо у громадському секторі.
  Так після Євромайдану багато гідних громадських активістів, які були “обпльовані” конкурентами з політичних партій, відмовились від ідеї брати на себе відповідальність за зміни в країні і перехотіли йти у політику.
  Для мене внутрішньопартійний конфлікт у ПП “СИЛА ЛЮДЕЙ”, який по халатності та безвідповідальності, або ж по-молодості та недосвідченості, штатних працівників став публічним – не перший стусан по ногам.
  Я вирішив змінювати Україну і розумію, що чим більшого впливу я набиратиму у суспільстві тим більшій кількості людей я “перейду дорогу”. Всіх, хто намагався змінити систему добряче “потрусило” життям.
  Період виборів – це час коли тобі конкуренти більше ніж опоненти б’ють у спину та намагаються облити тебе лайном, щоб зруйнувати головний капітал політика – репутацію. Але не даремно кажуть, що зле займатися чорним піаром, бо в іншого брудом можеш і не влучити, а власні руки забрудниш. Я свідомий цього і готовий тримати удар та ухилятися від бруду, яким, вочевидь, мене ще не раз поливатимуть.
  Конфлікт, який штучно роздуто, неприємний, але це на найважчий удар, який мені мене пробують зупинити. З численних свідчень з достовірних джерел мені відомо, що в Хмельницькому СБУ є справа, якій будь якої миті готові дати хід, в матер’ялах якої йдеться, що я наче був організатором підпалу споруди СБУ в м. Хмельницькому, під-час Революції Гідності.
  Цей внутрішній конфлікт в партії, яка лише народжується, не те, що не зупинив мене, а спровокував прийняти остаточне рішення, що я буду боротися за інтереси хмельничан і буду балотуватися по 187 окрузі, щоб хмельничани мали власного представника у парламенті.
  Розбрат – це головна зброя зловмисників та тих, хто хоче панувати над іншими. І ми з вами, свідомі громадяни, не маємо його допустити.
  Разом – сила!
  P.S. Дякую кожному, хто зателефонував чи на писав бажаючи з’ясувати істину, не злорадствуючи. Я вірю, що моя апеляція буде задоволено і люди, які почали поливати мене брудом вибачаться. Я впевнений, що керуючись принципом відповідальності, справедливості, гідності та конкурентності ЦКРК визнає, що його рішення було поспішним і скасує його.
  В політиці потрібно бути готовим тримати удар й продовжувати рухатись далі. Я вмію це робити, і саме так буде й цього разу!

 3. Потрібно звернути УВАГУ ВИБОРЦІВ на те, що оті ФАРБОВАНІ ЛИСИ стараються пригрітися біля “БЛОКУ ПОРОШЕНКА”, і не тільки у нас на Хмельниччині,а по всій Україні .

 4. Бондаря в округе не было слышно с купленных выборов, у него начался роман “Я и партия рыгунов”, а теперь пассаж “Я и Порошенко”, выглядит смешно. Хотя деньги и гречка всем нужны…

 5. І у цих напівсиніх – підарів, ще хватає наглості знов сунутись до Парламенту? Тікай тварюко з України!

 6. Не может говно – хохол, кем то , кроме быдло – раба стать. Бндари , холуйки всякие , место ваше в стойле , членососы !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.