Активісти Хмельниччини відкрили місцеве “межигір’я” екс-регіонала Бондаря

Активісти Автомайдану, Громадського руху«Майдан», Всеукраїнського об’єднання «Тризуб» 12 жовтня навідались до маєтку нардепа-регіонала Віктора Бондаря в селі Дашківці Віньковецького району.

7

Йому привезли «золотого» батона і вимогу зняти свою кандидатуру з парламентських перегонів. Підставою для акції стало те, що Віктор Бондарь голосував за закони 16 січня. А саме після прийнятті цих законів на Майдані пролилась кров.

3

4

Цікаво, що депутат обирався до парламенту. як прихильник опозиційно-демократичних сил. Але, потрапивши до Верховної ради, він одразу ввійшов до фракції Партії Регіонів.

Маєток депутата виявився чималим. Він складається з двох частин. Перша скидається на помешкання бізнесмена чи просто заможної людини: кілька сучасних котеджів розташувались за новеньким парканом. Саме тут живуть мати та бабуся нардепа.

9

am9

am8

10

Друга частина маєтку – солідна територія з садом, ліском, водоймою, солідним будинком цілком могла б бути помешканням мільйонера. Тут навіть власна капличка була, хоча депутат мешкає поряд з церквою.

Біля воріт стояв джип з київськими номерами, на якому депутата активісти бачили раніше. Обранець народу до мітингуючих не вийшов. Жінка, що назвалась його матір’ю, заявила ніби сама їздить на джипі і зачинила ворота перед активістами.

am12

Бабуся ж пригрозила викликати міліцію, що напевно і зробила. Навіть швидше за міліцію приїхали кілька прихильників Віктора Бондаря. Почались довготривалі дебати, в яких співробітник міліції виступав в ролі миротворця.

am16

Коли протестний мітинг рушив колоною через село, прихильники нардепа пішли і поїхали слідом. Вони методично зривали наліпки з інформацією про голосування Віктора Бондаря 16 січня. Під кінець акція переросла у велику суперечку. Дійшло навіть до звинувачень української армії у фашизмі і спроб не випустити з села автівки активістів.

Усі фото Ксенії Орлової, НГП.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 38

  1. Омельчук з інституту,Чайковський,Бернадська,Ядуха,Галищук,Арсенюк,Вербановський,Добжанський,Войтюк,Гладуняк,Лєсков,Мельник (маєток в Києві),Нестерук,черкаський(маєток в Деражні),цей список дуже довгий. І де знайти правду???

  2. В Кольгофер Міжгіря більше ніж в Бондаря!!!!

  3. А є фото межегіря Кольгофер,чи це все плітки?

    • Съезди посмотри. Карельская береза, всякая дорогущие породы деревьев с которыми специально работали привезенные мастера дом, с комнатами в стилях разных национальностей. Есть китайская комната… в скандинавском

  4. А адресок??Точный

    Жалко Витю Бондаря..все к нему пристали…Ніяк Москль його замовив?!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.