ЦВК “зарубала” “клона” нардепа Бондаря на етапі реєстрації

Центральна виборча комісія відмовила в реєстрації Віктору Васильовичу Бондарю, 1951 року народження, який мав намір балотуватися кандидатом у народні депутати у 191 виборчому окрузі.

Про це зазначено у постанові ЦВК №1157 від 25 вересня.

Зокрема, ЦВК виявила у документах Бондаря невідповідність вимогам Закону України “Про вибори народних депутатів України” (далі – Закон).

Так, на порушення вимог пункту 1 частини другої статті 55 Закону заява Бондаря В.В. про самовисування не містить зобов’язання у разі його обрання депутатом припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України несумісна з мандатом народного депутата України.

Разом з тим, ЦВК з другої спроби зареєструвала начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області Ігоря Люшенка кандидатом у нардепи у 191 окрузі.

Нагадаємо, що у 191 виборчому окрузі балотується два Бондара: діючий нардеп Віктор Бондар і юрист ТОВ “Супер К” Віктор Бондар.

Довідка НГП. Під час парламентських виборів-2012 191 округ запам’ятався найбільшою кількістю “клонів”: тут ішли на вибори два Шпаки, два Дерикоти, два Бонрара.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А знаєте чому лабазюкчок йде в нардепи .Щоб недоторканість продлити,а то його посадять в клетку та будуть е…ь.За його дороги пижджені та зерно яке він напиздив .
    Люди Ви ,що тупі він до цих пір кормить Ядуху (офіс знімає в сина Бога-Влади за 10000$.Так що П..а.ас ще той.Подивіться як він грошима розкидається,щоб тільки пройти.Всіх грузить, адмін ресурс заставляє . Підключив Бандітів 90-х років. Це просто рекетьор.Люди дають гроші беріть але голосуйте як хочете ,за кого думаєте ,до кого серце підскаже.Зрадників потрібно на сміт’я !!! Купив жоночці BMW за 150000$(крута губаста сосалка .Насосала)та собі новий подарунок купив Mercedes s6.3amg (за гроші народу 250000$)Погано їздити на reng-roveri(За 200000$ які розвів Літвіка )Хата як на міжгірї в царя.Царьок його дружок!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.