Долучитися до Ice Bucket Challenge закликали депутатів Хмельницької облради

У Хмельницькому благодійний флешмоб Ice Bucket Challenge набуває все більшої популярності серед чиновників хмельниччини. Цього разу облився крижаною водою та передав гроші на благодійнійсть заступник голови обласної ради Ігор Хитрук.

Наступними “жертвами” він обрав депутатів обласної ради Валерія Яглінського, Світлану Лукомську та голову Хмельницької районної ради Олександра Прокопова.

Головна мета флешмобу – переказ грошей на благодійність також виконана. Хитрук перерахував 1000 грн Денису Голодюку, військовому з села Червоне Полонського району, якому у важкому бою під Слов’янськом розірвало ногу. Зараз 22-річний хлопець перебуває на лікуванні в одній з київських клінік.

https://www.youtube.com/watch?v=5Ubq_Et131c

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. А так перерахувати гроші слабо? нє,треба піаритись!

  2. Скільки перерахувала Лукомська? За весь період війни? Кому конкретно? Один раз тисяча гривень? З іі бабками потрібно кожен місяць пересилати. А це все фігня.

    • Віка, зайди до Лукомської в приймальню, і подивись скільки людей кожний день, багато років, приходить до неї за допомогою. А кому помогла ти…? Ти просто хочеш бути схожа на Лукомську, але ніколи нею не будешь… Вона красива, добра і розумна! А ти десь сидиш, і тебе ніхто не знає, через це і злишся або заздриш…

      • Лукомська написала сама про себе.Хвали мене моя губонько.А шо вже славна-всмерть,небесної краси цариця Тьфу

  3. Вона не красива і не добра,по ній видно. В іі віці і мене всі знати будуть.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.