У БІЙЦІВ 8 СПЕЦПОЛКУ ЗГОРІЛИ БРОНЕЖЕЛЕТИ І ЗБРОЯ. ЇМ ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА

Близько 40 бійців восьмого окремого полку спеціального призначення Збройних сил України (дислокується у Хмельницькому), котрі беруть участь в АТО на сході України, увечері 3 вересня під н.с. Перемога були ураженi обстрілами зі систем залпового вогню “Смерч”.

допомога

Як повідомили “Незалежному громадському порталу” хмельницькі волонтери, у результаті всі особисті речі, зброя та бронежилети знищені вогнем. Двоє солдатів поранені, з них один лежить у комі.

“Наразі бійці відійшли на запасний табір. Їм потрібно все!” – наголосив волонтер Андрій.

Волонтерка Тетяна Юзепчук надала НГП перелік необхідних речей та екіпіровки для 8 спецполку: засоби захисту, бронежилети, кевлареві шоломи, наколінники, тактичні окуляри, спальники, шкарпетки, труси (боксери), термобілизна, засоби гігієни, медикаменти, продукти харчування тривалого зберігання.

“Дуже вас прошу допоможіть чим можете, адже наші хлопці там ризикують собою, для того щоб ми могли спокійно спати, ходили під мирним небом!” – заявила вона.

Надаємо контакти волонтерки Тетяни Юзепчук: номер рахунку приват банку 4405885829034492 (Юзепчук ТЕТЯНА). Телефон 0688174627

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Цепкие лапы Родины
  Да письмецо семье.
  Где вы теперь, соколики,
  Где вы теперь, служивые,
  Спите в какой земле.

 2. ну вы хохлы и сказачники

 3. Сказочнік ти козел! Наші хлопці,брати,колеги і друзі в АТО. Да,можливо там все не так,але вони там. І ми повинні згуртуватися,допомагати,чим зможемо. Мразі ходять по місту в камуфляжі,брєд повний. В Хмельницькому немає з ким воювати,ідьте на Схід,зараз це єдиний вихід. Патріоти є! Дратує,що наші хлопці там,а жирні морди переселенців ми зустрічаємо. Ми будемо відстоювати свою рідну Хмельниччину!!

  • А що вони там роблять – воюють з своїм же народом, з такими ж українцями, вбивають дітей, жінок! І не потрібно говорити про росіян, на стороні укрармії не меньше зброду зі всього світу, які приїхали на людській крові і житті бабла накосити! Нікому ця війна не потрібна, хіба що таким опущеним, як підар ляшко та і таким, як він. А переселенці… – люди втікли від війни і не нам їх осуджувати.

   • Слухай ти, “юрист”… Не смерди на нашій землі, не смерди на цьому сайті! Ти сволота, яких мало в Україні. Але такі, як ти є і ми про вас знаємо. Дійдуть руки і до вас, а зараз головне справитися з твоїми однодумцями – москвинсько-терористичним військом, яке тероризує схід країни. І то не громадянська війна, як ти, юдо, кажеш, а визвольна війна, Вітчизняна… Проти зовнішнього ворога – москви. А ти “юрист” довбаний, якщо не дебіл, то ворог… З двох одне!

    • дибіле ! Ковтни сало а потім подрочи, якщо і це не допоможе то попий персенчику.

 4. Такое впечатление что опоили майдановским чаем всю украину. Вспомните когда на восток приходили из европы с миром и чем-то хорошим. Наполеон, Кайзер, Гитлер, а Суворов с Кутузовым не замли захватывать и не порабощать водили туда армии. Не надо прыгать и кричать надо думать и фильтровать то что подают СМИ.

  При союзе, как утверждали СМИ Украины, УССР была житницей и кормила весь союз. И что стало с ней за эти 20 с небольшим лет? Или опять виновата Россия, А за газ, собранные с потребителей деньги, неплохо отдать.

 5. См. Иосиф Бродский “На независимость Украины” там всё сказано

 6. {j[ks jyb b tcnm [j[ks/

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.