Дунаївчани відремонтували «ГАЗ-66» для АТО

Майстри  Дунаєвецького маслозаводу (директор – Анатолій Задорожний) вважали справою честі нове замовлення. В автомайстерні підприємства вони у стислі терміни відремонтували автомобіль «ГАЗ-66», який незабаром потрапить до українських військових на Сході країни.

Автомобіль «ГАЗ-66»  тягачем був перевезений з обласного військкомату до  майстерні заводу. У вантажівки діагностували вкрай серйозні проблеми з двигуном, поламку гідросистеми щеплення, генератора та інше.

Завдяки умілим рукам машина народилася вдруге – окрема подяка за надійний капітальний ремонт Віктору Цикенюку, Ігорю Глущенку, Анатолію Врищу, Миколі Сторожуку та підприємцю Миколі Сов`єтському. Робітники упродовж двох тижнів ремонтували автомобіль, вкрай потрібний для наших Збройних Сил.

Після заключного етапу ремонту – фарбування, машина виглядає немов із конвеєра. Дунаєвецькі майстри-ремонтники, вкладаючи в обороноздатність країни частку своєї праці, надіються, що автомобіль «ГАЗ-66» буде надійним помічником наших  військових.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.