По одному мажоритарнику зі “Свободи”, “Самопомічі”, “Нової політики” балотуються на Хмельниччині

Центральна виборча комісія зареєструвала трьох кандидатів у народні депутати України з партій “Свобода”, “Самопоміч”, “Нова політика”, котрі балотується на Хмельниччині.

Зокрема, від “Нової політики” у 189 окрузі висунувся тимчасово не працюючий Андрій Фурсов, “Свободи” у 189-ому – народний депутат Ігор Сабій, “Самопомічі” у 191-ому – вчитель Старокостянтинівської школи Олександр Афанасьєв.

На 25 вересня ЦВК зареєструвала 53 канидадатів у народні депутати України від Хмельниччини.

 

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 72

 1. Дуже схоже на те що Вікіпедія часів “Почую кожного”, тому зараз так біситься.

 2. Не бачу проблеми для вчительки другоі школи.Молодець, добросовісно виконала свою роботу.Респект. А от як це використали Свободівці-це ганьба.Я думав це був конкурс в одній школі,а виявляеться це районний конкурс малюнків. І пан Сабій не поіхав у Салиху,Заслучне,Кошелівку і т.д. А семе з антимайданіцем сфоткався. То це така Свобода.Най бог милує.Він що думає,що в районі одні лохи,щоб після дій Свободо-регіонів в районі за нього ще хтось проголосував? Ну не наю.Я точно -НІ.

 3. Струмочок! Ти базар фільтруй.Сам з попередніком в обнімку під прапором стоіш.А Вікіпедія толково пише. Тобі нема що відповісти,то пиши просто як я” БЛЯ.”і достатньо.

 4. Весь город был в рекламе этого конкурса и в интернете.
  Сабий был в этих селах и встречался с избирателями, так что опять не в попад.Балаболить в нэте это не мешки носить.

 5. Огласите весь список сел. А ще покажіть фото де він в селах з діточками фоткався.Не тільки з антимайданівцем. А вообче для дапутата ВР че гідна робота. Антимайданівців від влади усунути -кишка тонка, а фоткатись з ними,це ми могем .Побалаболить .Лять.

 6. Та зверніться в приймальню Сабія у Красилові,там вам мають дати список сіл, навіть думаю роздрукують.
  А стосовно “гідної-не гідної” роботи народного депутата, так беріть балотуйтеся по мажоритарному округу, можете партію свою, “Балаболи-пустодзвони” створити, тай іти на вибори, можна з “бля” можна “без бля”, це вже на ваш розсуд.
  Станете народним депутатом, будете робити все правильно і чесно.Особистий приклад і дієвість найкращі показники.
  Чи не так?

  • да.свободівцв ви навіть балаболити з людьми не навчились. у вас амбіції зашкалюють.остиньте.емоції в сторону. не огризайтесьяк ті собаки.

  • А приймальня народного депутата називається ” БЛЯ”? Точно. Саме цих три букви і підходить назві приймальні шанованого депутата від БЛЯ.

 7. Бачу струмочок починає пересихати.Якщо ви такі працьовиті,аж гадно вірні своім лозунгам, то виникає питання, а чого це не помістити в газеті, на сайті фото де Сабій іздить по школам району. Фото де ти з Сабієм стоіте під крилом атимайданівського директора тра було сховати в офісі. Навіть під назвою “БЛЯ”. Що вказівка дяді була саме це фото викинути для людей,щоб ще раз показати як ви любите регіонів? Могли не старатись-це видно і без фото. А на рахунок мого депутатства-будь спокійний,я не берусь за роботу, яку не можу виконати. Ви думали,що прийдете від сапи,обніметесь з регіонами і будете керувати районом. Фіг то правда.Ваш Білевич навіть на день Красилова заложив болт на всіх красилівчан. Сабій ляпнув,що він в Києві на зізді партіі. Кому він там нахер нужен. Дуже хочеш,то я можу забалаболити де він був.Чи не так? Тут вже з БЛЯ.

 8. Лідер свободи перший порушує Конституцію. Свободівці немають нічого спільного з демократією. Цитую програму партії:
  “…7. Встановити в паспорті та свідоцтві про народження графу “національність”. ..
  …1. Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями, які повернулися з-за кордону для постійного проживання і роботи в Україні…
  …15. Скасувати спеціальні пенсії для прислужників совєцького режиму, керівників комуністичної партії, комсомолу та каральних органів СССР…”
  Та ще безліч всього, що стосується абортів, отримання громадянства, міграції, науки. Пункти програми перегукуються з відомою працею Гітлера. Увесь світ засуджує такі погляди, бореться з расизмом та націоналізмом, а ми голосуємо за подібних. Ніде у світі немає подібного, щоб нацисти… кх-кх, перепрошую, “націоналісти” мали владу. Ще жоден радикал не призвів країну до порядку.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.